RU

Як відправити посилку з України в РосіюДОКУМЕНТИ ТА ПОСИЛКИ У росію НЕ ДОСТАВЛЯЄМО

У зв'язку з міжнародними санкціями щодо Росії відправлення вантажів дозволено лише юридичними особами на адресу юридичних осіб. Виняток становлять документи.

Здійснювати відправку посилок до Російської Федерації фізичні особи можуть лише за допомогою національного поштового оператора – Укрпошти, з обмеженням максимальної ваги – 20 кг. Детальну інформацію можна дізнатись на сайті Укрпошти.

Документи можна вільно пересилати будь-яким поштовим оператором. Доставка документів у Росію від NTY здійснюється за 3-5 днів і коштує 1250 грн. ( У вартість вже входить допомога в оформленні документів та кур'єрська доставка «від дверей до дверей»)

Юридичні особи України можуть надсилати посилки з України до Росії за дотримання таких умов:

  • Юридична особа в Україні повинна мати акредитацію на українській митниці
  • За запитом необхідно повідомити митний код товару, що відправляється. Це необхідно, щоб перевірити, чи товар не потрапляє з цим кодом під заборону для імпорту на територію РФ.
  • Приймаючою стороною в Росії також має бути юридична особа, акредитована на російській митниці
  • На адресу юридичних осіб вантажі приймаються з урахуванням вимог чинного митного законодавства України та Росії.
  • Крім цих умов, існує ймовірність попадання вмісту посилки до списку санкцій. Перед відправкою обов'язково ознайомтеся з таким списком на офіційному сайті Укрпошти.

NTY - НЕ ЗДІЙСНЮЄ ВІДПРАВЛЕННЯ ПОСИЛОК В РФ ВІД ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ, але може відправити документи. Комерційні вантажі від юридичної особи на адресу юридичної особи – ми можемо відправити, якщо вантаж не знаходиться у санкційному списку.Вам потрібно відправити у Росію документи? Детальна інформація про цю послугу у нашій попередній статті.