RU

Доставка вантажів з Європи в Україну

Поки доставка вантажів з Європи в Украіну працює бездоганно - економіка буде жити. «Міліє» пасажиропотік, переривається пасажирське авіасполучення, країни ЄС взагалі закривають свої кордони для іноземців, а бізнес і переговорний процес йде в онлайн: на глобальному порядку денному пандемія коронавірусу. Тим не менш, вантажопотік, в якому є й вагома частка NTY, не припиняється ні на хвилину. Як і раніше оперативно і якісно він забезпечує доставку товарів компаній і посилок приватних осіб.

Види вантажів


Якщо говорити про класифікацію вантажів, то вони бувають:

• Великогабаритними (негабаритними);

• Малогабаритними;

• Збірними.

Доставка великогабаритних вантажів


Великогабаритними вантажами вважаються відправлення, габарити яких перевищують розміри стандартного автомобіля. Ширина стандартної машини - 2,45 м. Будь то фура, п’ятитонник або двадцатитонник- параметр залишається незмінним. Максимальна висота вантажу також становить 2,45 м. Всі відправлення, розмір яких виходить за ці показники, вважаються великогабаритними (або, інакше кажучи, негабаритними). Вони вимагають перевезення спецтехнікою - тралом або платформою, на які є можливість завантажити півсотні і більше тон вантажу (велика вага, до речі, також є однією з характеристик негабаритного відправлення). Так, іноді можна побачити, як на відкритих низькорамних платформах по українських і європейських дорогах їде до одержувача наша доставка великогабаритних вантажів з Європи - екскаватори, комбайни, верстати.

Доставка дрібногабаритних та збірних вантажів


Тепер про дрібногабаритні вантажі і доставку збірних вантажів з Європи. Якщо, кажучи про дрібногабаритні вантажі, ми маємо на увазі розміри відправлення, то збірні вантажі - це більше про терміни і вартість самої доставки. На прикладі буде зрозуміліше. Скажімо, з Європи часто відправляють одну-дві палети. Це, як для однієї машини, малогабаритний вантаж. Тому ми формуємо збірний автомобіль, «підхоплюючи» по шляху відправлення, що підходять за розмірами і напрямками. Так вдається знизити вартість перевезення для кожного з клієнтів.

Особливі випадки


Втім, іноді бувають ситуації, коли для доставки малогабаритних вантажів з Європи пріоритетні терміни. Тоді ми подаємо невеликий бусік, який може взяти на борт до 1 т. ваги. Але при цьому, звичайно, «страждає» ціна. Розрахувати вартість доставки вантажу автотранспортом з Європи в Україну тут більш, ніж просто - для малогабаритного незбірного відправлення вагою до 500 кг. вона однакова.

Проте, ці умови цілком виправдані, коли у відправника і одержувача, що називається, «горять терміни». Йдеться про доставку дорогих медпрепаратів з обмеженим терміном придатності і певним температурним режимом транспортування або, скажімо, продовольчих продуктів, що швидко псуються – їм також потрібні особливі умови при перевезенні. При такій кількості вимог, що висуваються, збірний вантаж сформувати досить важко. До того ж, далеко не всі відправлення можуть «подорожувати» разом з продуктами харчування, наприклад.

Експрес-доставка вантажів з Європи


І, нарешті, експрес-доставка вантажів з Європи - це вже авіадоставка, яка здійснюється за допомогою пасажирських літаків. З нашого українського офісу ми можемо викликати кур'єра за адресою відправника у Європі і доставити товар в Україну за 2-3 дня (вже з урахуванням митних процедур) прямо в руки одержувача. Іншими словами, це доставка «від дверей до дверей». Експрес-доставка зручна, коли, припустимо, є необхідність купити закордоном окремі зразки продукції перш, ніж замовити комерційну партію. Ми, в свою чергу, можемо привезти ваші покупки в Україну або окремими відправленнями, або закумулювати одну велику посилку, істотно здешевив перевезення.