RU

ДОСТАВКА ДОКУМЕНТІВ

Багато угод вимагають наявності оригіналів документів, на яких стоїть оригінальна печатка. Але як бути, якщо партнерські відносини розділяються не однією тисячею кілометрів?

 

Міжнародна доставка документів - оптимальне рішення! Ця послуга дозволяє обмінюватися документами від одного аркуша А4 до великих договорів, контрактів і цілих презентацій. Така послуга надається авіатранспортом, а її терміни складають від 1 до 7 робочих днів.

 

Отримавши дані відправника та отримувача команда NTY швидко знайде рішення, оптимальні терміни та надасть розгорнуту консультацію на кожному етапі перевезення. Ми здійснюємо доставку у 220 країн світу за мінімальній термін!

Як ми працюємо

1
Отримання адреси відправника та отримувача
2
Виклик кур'єра. Виконання замовлення.
3
Звіт про доставку, розрахунок за послуги.

Що варто знати?

Життя і бізнес-процеси на сьогоднішній день протікають дуже динамічно. Завантаженість траси та транспорту притаманне кожному мегаполісу. Щоб відповідати динаміці нинішніх процесів потрібно володіти телепортацією.

Не завжди ми самостійно можемо впоратися з потрібними завданнями: встигнути в призначений час і місце для зустрічі, а через годину після цього доставити протокол вчорашньої угоди в інший кінець міста, країни або навіть світу. В такому випадку, виникає потреба в кваліфікованій і надійній допомозі.

Однією з найбільш затребуваних послуг в логістиці є доставка документів.

Багато угод вимагають наявності оригіналів документів, на яких стоїть мокра печатка. Але як бути, якщо партнерські відносини розділяються не однією тисячею кілометрів?

Міжнародна доставка документів - оптимальне рішення! Ця послуга дозволяє обмінюватися документами від одного аркуша А4 до великих договорів, контрактів і цілих презентацій. Така послуга надається авіатранспортом, а її терміни залежать від Зони доставки і можуть скласти від 1 до 7 днів.

*Зона доставки – логістичні компанії ділять світ на зони доставки, визначається відстань з точки А в точку Б, враховується віддаленість від великих населених пунктів і важкодоступність країни в цілому.

Способи термінової доставки документів:

1. Кур'єрська - дана послуга є найбільш зручною, практичною і швидкою. Зручність у тому, що ви заздалегідь можете викликати кур'єра в потрібне місце для забору документів, а самостійно тим часом їх підготувати. Кур'єр приїде в зазначений час, забере пакет документів, а його колега вже завтра, в іншій країні вручить ці документи особисто вашому одержувачу.

2. Поштова - бувають ситуації мобільності, коли одержувач або відправник не можуть перебувати на одному місці більше 1 години, для цього у всіх мегаполісах обладнані офіси видачі і прийому відправлень. В даному випадку ви обираєте зручне для вас місце забору вантажу незалежно від часу.

Що необхідно знати для доставки документів по світу:

1. Не можна відправляти оригінал паспорта, а також, не в усі країни можна відправити окремі види документів, що підтверджують особу та банківські картки.

2. До приїзду кур'єра у вас повинен бути готовий пакет документів на відправку і володіння чіткою адресою одержувача в форматі (ПІБ / компанія / країна, індекс, місто, вулиця номер офісу або квартири / контактний телефон).

3. Заздалегідь необхідно уточнити у операторів кур'єрської служби, в які терміни ваш вантаж буде доставлений (в цьому вам допоможе індекс одержувача), переконавшись що терміни вам підходять - здійснювати оформлення і відправку.

4. Оплатити кур'єру (або інший спосіб) після забору вантажу, але обов'язково до його відправки в іншу країну (в іншому випадку, Ваші документи будуть утримані до зарахування коштів, що негативно вплине на терміни).

NTY – компанія справи і дії! Ми контролюємо процес доставки від першого дзвінка або повідомленням нам, до моменту передачі документів особисто в руки одержувачеві! Ми пропонуємо широкий спектр логістичних послуг, здійснюємо перевезення всіх типів вантажів.

Завдяки компанії партнеру здійснюємо доставку кореспонденції і будь-якого вантажу (дозволеного в авіаперевезеннях) в 220 країн світу в термін від 1 до 5 днів (в залежності від зони імпорту / експорту)! Наші менеджери швидко знайдуть рішення, дадуть відповідь на всі питання, інформуючи Вас, і контролюючи всі етапи відправлення.

Для того щоб переконатися, NTY – кращий партнер для Ваших міжнародних експрес доставок документів - ласкаво просимо в наш затишний офіс, де за смачною кавою Ви зможете отримати відповіді на всі питання, і знайти відповідне рішення.