RU

МИТНИЙ БРОКЕР В КИЄВІ

Протягом багатьох років компанія NTY надає митно-брокерські та консалтингові послуги широкому колу вітчизняних і міжнародних компаній. Довірте нам представляти ваши інтереси та отримайте  комплекс ефективних і економічних рішень від митних брокерів.

Багаторічний досвід дозволяє нашій команді експертів вміло орієнтуватися в складних митних правилах і вимогах. Високий навик наших професійних брокерів в поєднанні з акцентом компанії на якості гарантує вам професійне обслуговування і надійну консультацію.

Вартість

Вартість послуги індивідуальна та залежить тільки від того, що Вам необхідно.

Ви самі можете підібрати потрібні Вам послуги! Нічого зайвого!

Безготівковий розрахунок, ніяких прихованих платежів.

Вартість послуги Ви будете знати до того, як ми почнемо співпрацю.

Як ми працюємо

1
Підготовка та подання митної декларації.
2
Вичерпна консультація. Аналіз документів, розрахунок платежів.
3
Закінчення митних процедур та підготовка пакету документів для клієнта.

Що варто знати?

Митний брокер Київ

Київ — одне з міст України, що найбільш стрімко розвивається. Його можна назвати не просто столицею, а повноцінним бізнес-центром. Більшість українських підприємців із певною регулярністю приїжджають сюди. Тут проводяться зустрічі та конференції, заходи міжнародного рівня, укладаються угоди. Не дивно, що митний брокер у Києві може знадобитися будь-якої миті. Ситуація проста: на одній виставці продукції зустрічаються два підприємці, один — із України, другий — із США. Один задоволений якістю продукції, що пропонується іншим, і готовий укласти договір про постачання. Ось у цій ситуації допоможе перевірений митний брокер. Компанія, яка спеціалізується на таких питаннях, зможе швидко організувати підписання договору, провести всі операції ефективно та без затримок. Більше того, фахівець розуміється на особливостях поставок на територію конкретної країни, і зможе швидко пояснити нюанси. Крім того, якщо перед вами справді професіонал, то він допоможе навіть організувати логістику або дасть цілком конкретні рекомендації, які можна застосувати на практиці. Одним словом, кожному, хто так чи інакше пов'язаний із підприємництвом в Україні, обов'язково потрібно знати справді гарного брокера. Така компанія завжди прийде вам на допомогу у потрібний момент.

Хто такі митні брокери?

Митний брокер - це не окрема людина, а ціла компанія, яка оформляє митну документацію і організовує юридичний супровід вантажу, що перетинає кордон.

Послуги митного брокера надаються в рамках українського законодавства, це абсолютно легальна діяльність.

Одна і та ж компанія може одночасно надавати послуги для оформлення митної документації в різних куточках країни, тому не дивуйтеся, якщо на запит «митний брокер Одеса» пошуковик запропонує контакти фірми, зареєстрованої в Києві. Фахівці великих компаній дійсно надають одночасно митно-брокерські послуги в Києві, Одесі та багатьох інших містах, де є митниці.

Підприємці, які регулярно транспортують вантажі за кордон і імпортують товари в Україну, можуть стикатися з різноманітними проблемами. Одна з них - митне оформлення. При перевезенні вантажів варто враховувати масу нюансів, потрібно зібрати досить великий пакет документів. Будь-яка помилка - навіть найменша - може привести до конфіскації товарів на кордоні і інших неприємностей. Щоб уникнути цього, варто скористатися послугами митного брокера. Професіонал візьме на себе вирішення всіх питань.

Специфіка діяльності митного брокера

В якості митного брокера зазвичай виступають юридичні особи або індивідуальні підприємці. Його завдання - представляти інтереси клієнта, починаючи від моменту укладення договору і закінчуючи успішної транспортуванням вантажу.

Безумовно, будь-який підприємець може самостійно зайнятися вирішенням усіх питань. Однак, це досить ризиковано. Законодавство України постійно змінюється, встежити за всіма поправками буває складно. До того ж, існують особливі правила для транспортування деяких вантажів та інші нюанси, які важливо враховувати. Митні брокери постійно відстежують зміни і знайомляться з новими нормами, тому їх послуги допомагають максимально оптимізувати процес транспортування вантажів за кордон і ввезення їх в Україну.

Спеціаліст дозволяє виконати всі операції, пов'язані з вантажем, швидко і якісно. Професіонал зацікавлений в тому, щоб мінімізувати витрати клієнта при митному оформленні та допомогти йому уникнути проблем на кшталт затримки вантажів на кордоні.

Діяльність брокерів регулюється законодавством України. Зокрема, саме поняття брокера зустрічається в Митному кодексі, главі 59. Всі професіонали, які ведуть діяльність такого типу, в обов'язковому порядку повинні бути внесені в єдиний реєстр, який можна знайти у відкритому доступі в інтернеті. Це дозволяє завжди перевірити ще раз дані про конкретний брокера, упевнитися в тому, що у нього є відповідні дозволи.

Головні обов'язки брокера

Перелік послуг митного брокера досить широкий. Фактично, фахівець може надати підтримку на всіх етапах перевезення вантажів і оформлення відповідної документації. В послуги може входити:

• розгорнутий декларування товарів і заповнення декларацій, документації;

• збір повного пакету необхідних документів і сертифікатів, даних контролю (екологічного, санітарного, радіологічного);

• перевірка відповідності зібраної документації, включаючи договори поставки, нормам, подальше коректування;

• розрахунок точної суми мита;

• внесення даних в бази;

• аргументована оцінка вартості товару.

Крім того, брокер може повністю взяти на себе комунікацію з усіма органами і службами, включаючи митників, співробітників банків і держструктур. Він зможе грамотно вести переговори, швидко надавати необхідні документи і відповідати на питання. У разі виникнення будь-яких конфліктів брокер зможе грамотно відстояти інтереси клієнта (наприклад, оскаржити незаконні дії).

Також митний брокер часто бере на себе зобов'язання щодо завантаження й розвантаження товару, його логістики, класифікації. Перелік послуг, що надаються може бути розширено. Перед початком співпраці з митним брокером обов'язково укладається договір, в якому фіксуються права і обов'язки сторін.

Допомога такого фахівця при транспортуванні вантажів досить значима. Брокер не просто допоможе організувати доставку і зібрати документи, а й виявить всі особливості конкретного вантажу, орієнтуючись на специфіку ситуації і побажання замовника. Також він може відповісти на питання клієнта і допомогти у всьому розібратися. Звернувшись до брокера, можна змістити ракурс уваги від рішення проблем з митниками на інші завдання бізнесу.

Критерії вибору фахівця

Незважаючи на те, що стати митним брокером не так просто, як здається на перший погляд, в Україні все одно зустрічаються некомпетентні фахівці. Співпраця з непрофесіоналами може призвести до збитків і втрати часу, а також - витік даних про компанії. Тому завжди варто звертатися виключно до перевірених брокерів, які дійсно заслуговують на довіру і надають якісні послуги. Перед початком співпраці варто ознайомитися з такою інформацією:

• наявність відповідної документації, яка підтверджує право на ведення діяльності;

• відсутність проблем зі сплатою податків і заборгованостей перед податковою;

• наявність документа про страхування діяльності;

• відгуки інших клієнтів і репутація компанії;

• наявність цільового капіталу юрособи та матеріально-технічної бази, яка потрібна для здійснення діяльності такого типу.

Якщо планується укладення договору з митним брокером, потрібно постаратися попередньо дізнатися якомога больш даних про нього. Важливо поставити всі хвилюючі питання, які стосуються подальшої співпраці, домовитися про терміни виконання робіт. Компанії з хорошою репутацією ніколи не приховують інформацію, яка може бути цікава клієнтові, готові надати всі необхідні документи.

Переваги співпраці з митним брокером

Українське законодавство постійно змінюється, тому навіть ті компанії, які раніше самостійно виробляли оформлення всіх митних документів і без проблем вели зовнішньоекономічну діяльність, вважають за краще наймати митних брокерів. Справа в тому, що митні брокери вельми педантично відстежують будь-які зміни в законодавстві ще на стадії законодавчих проектів, тому фахівці оформлення митної документації мають готові рішення в тих ситуаціях, які ставлять в безвихідь логістичні підрозділи багатьох компаній.

Професійний посередник - це компанія, яка готова вирішити будь-які проблеми митного оформлення. У разі виникнення затримок, необхідність сплати додаткових платежів, всі витрати бере на себе компанія-брокер, незалежно від того, з чиєї вини відбувається накладка. В результаті залучення брокерської компанії виявляється більш вигідним, незважаючи на додаткові витрати для сплати послуг посередників, адже штрафи, а головне - пеня за затримки виконань зобов'язань за контрактами обійдуться значно дорожче!

Компанія, яка привертає митних брокерів для оформлення, на міжнародному ринку набуває статусу надійного партнера, який своєчасно виконує будь-які дії, пов'язані з перетином товарами кордонів України.


Послуги митного брокера в Києві надає «NTY». Наша компанія працює понад двадцять років і має величезну кількість позитивних відгуків клієнтів. Фахівці зможуть допомогти вам на кожному з етапів транспортування вантажу, включаючи подачу декларації і супровід при проходженні митного контролю. Компанія працює офіційно, перед початком співпраці обов'язково укладається договір з клієнтом, в якому узгоджуються всі значущі моменти. Все прозоро і легально, в штаті працюють тільки професіонали, які розбираються в специфіці митного оформлення.

Ким є наші клієнти?

Брокери в Україні надають митне супровід вантажів не тільки для юридичних, а й для фізичних осіб. Наприклад, в інтернеті запит «Що таке розмитнення» в першу чергу видає інформацію про легалізацію автомобілів іноземного походження. І величезна кількість зацікавлених в розмитненні такого характеру - приватні особи.

З огляду на той факт, що при перетині кордону приватна особа має право перевозити товарів на суму, що не перевищує 100 євро, все більше фізичних осіб потребують нашої підтримки - і ми готові її надавати.

Особливо актуальні наші послуги для підприємств, які імпортують / експортують швидкопсувні товари, які зіпсуються через затримку на митниці. З нами зволікань не виникає!

Для різних типів клієнтів ми надаємо послуги з різних тарифних пакетів, тому якісний супровід будь-яких вантажів на митниці є для кожної юридичної або фізичної особи, яка до нас звернеться.

Ми працюємо з клієнтами по всій Україні, оскільки структура компанії «NTY» дозволяє охопити всі регіони.

Перед початком співпраці ви зможете безкоштовно проконсультуватися з представником компанії і отримати відповіді на всі питання.