RU

МИТНИЙ БРОКЕР В КИЄВІ

Компанія «NTY‎» вже понад двадцять років допомагає українським підприємцям у вирішенні всіх питань, що стосуються міжнародної торгівлі. Контакт перевіреного митного брокера у Києві має бути у будь-кого, хто задіяний у бізнесі. Фахівці з «NTY‎» можуть прийти на допомогу в багатьох ситуаціях, серед яких:

  • обмін документацією із партнерами;

  • передача зразків продукції для тестування;

  • організація доставки вантажів за кордон «під ключ»;

  • допомога в імпорті на територію України товарів різних категорій.

За час роботи наша команда займалась оформленням: продуктів, спецтехніки, дизайнерських меблів, медичних товарів і ще десятків категорій, тому професійно орієнтується у складних митних правилах і вимогах. Досвід наших брокерів у поєднанні з постійним розвитком компанії, гарантує вам надійне та якісне обслуговування.

*Ми не займаємось розмитненням автомобілів для фізичних осіб

Вартість

Вартість послуги індивідуальна та залежить тільки від того, що Вам необхідно.

Ви самі можете підібрати потрібні Вам послуги! Нічого зайвого!

Безготівковий розрахунок, ніяких прихованих платежів.

Вартість послуги Ви будете знати до того, як ми почнемо співпрацю.

Як ми працюємо

1
Підготовка та подання митної декларації.
2
Вичерпна консультація. Аналіз документів, розрахунок платежів.
3
Закінчення митних процедур та підготовка пакету документів для клієнта.

Що варто знати?

Митний брокер Київ


З огляду на те, що Київ є не лише столицею, а й фактично центром підприємництва, всілякі угоди укладаються тут постійно. У бізнесі дуже важливо швидко реагувати на вигідні пропозиції, але при цьому враховувати можливі нюанси.

Набагато простіше довірити всі питання команді професіоналів, які знають специфіку укладання різних типів договору міжнародного рівня, можуть прискорити терміни оформлення необхідної документації, допоможуть отримати додаткові довідки максимально швидко та оминути можливі бюрократичні перешкоди.

Якщо ви хочете вивести свій бізнес на міжнародний рівень, то не обов'язково самостійно розбиратися в усіх тонкощах, шукати десятки різних виконавців, детально вивчати законодавство. Компанія «NTY‎» може взяти на себе рішення як одного конкретного питання (наприклад, допомогти підготувати документи для проходження митниці), так і повністю організувати логістику.


Хто такі митні брокери?

Митний брокер - це не окрема людина, а ціла компанія, яка оформляє митну документацію та організовує юридичний супровід вантажу, що перетинає кордон.

Послуги митного брокера надаються в рамках українського законодавства, це легальна діяльність. Компанія «NTY‎» дотримується всіх правових норм і знає, яке «‎підводне каміння» може зустрітися на різних етапах. При цьому професіонали надають певні гарантії, обов'язково укладають договір із клієнтом.

Фахівці компанії працюють по всій території України, тому зберегти контактний номер буде корисно незалежно від того, ведете ви свою діяльність у Києві або будь-якому іншому місті. Наприклад, якщо потрібен митний брокер в Одесі, ви можете звернутися в NTY на таких же умовах, як і в столиці. Всі послуги будуть надані якісно та швидко.

Одне з найпоширеніших питань, вирішення якого багато підприємців усвідомлено делегують професіоналам — митне оформлення. При перевезенні вантажів варто враховувати масу нюансів, потрібно зібрати чималий пакет документів. Будь-яка помилка, навіть найменша, може призвести до конфіскації товарів на кордоні та інших неприємностей. Щоб уникнути цього, варто користуватися послугами митного брокера. Професіонал візьме на себе вирішення всіх питань.


Специфіка діяльності митного брокера

Як митний брокер зазвичай виступають юридичні особи або індивідуальні підприємці. Вони мають законне право представляти інтереси клієнта, починаючи з моменту укладання договору і закінчуючи успішним транспортуванням вантажу. Тому, звертаючись до митного брокера, ви можете не турбуватися, що довіряєте інформацію про свій бізнес приватній особі.

Безумовно, будь-який підприємець може самостійно зайнятися вирішенням усіх питань. Проте це досить ризиковано. Законодавство України постійно змінюється, стежити за всіма поправками буває складно. До того ж, існують спеціальні правила для транспортування деяких вантажів та інші нюанси, які важливо враховувати. Митні брокери постійно відстежують зміни та знайомляться з новими нормами, тому їхні послуги допомагають максимально оптимізувати процес транспортування вантажів за кордон та ввезення їх до України.

Крім того, будь-якому українцеві, який веде бізнес на міжнародному рівні, варто зрозуміти таке:

оплата послуг митного брокера істотно менша, ніж можливі витрати, з якими можна зіткнутися при самостійному оформленні;

наявність у професіонала необхідних навичок та досвіду дозволяє суттєво прискорити терміни проведення всіх операцій, що часто позитивно впливає на фінансове становище підприємця та його репутацію.

Висока якість послуг фахівців «NTY» підтверджує велику кількість позитивних відгуків клієнтів. За двадцятирічний період професіонали зуміли надати допомогу у транспортуванні абсолютно різних вантажів. При цьому митний брокер співпрацював із багатьма добре відомими компаніями. Більшість клієнтів звертаються до «NTY» повторно.

Діяльність брокерів регулюється законодавством України. Зокрема, саме поняття брокера зустрічається у Митному кодексі, главі 59. Усі професіонали, які ведуть діяльність такого типу, обов'язково мають бути внесені до єдиного Реєстру, який можна знайти у відкритому доступі в інтернеті. Це дозволяє завжди перевіряти ще раз дані про конкретного брокера, переконатися в тому, що у нього є відповідні дозволи. Ви легко можете переконатися, що «NTY‎» працює легально.Основні обов'язки брокера

Список послуг митного брокера досить широкий. Фактично фахівець може надати підтримку на всіх етапах перевезення вантажів та оформлення відповідної документації. До послуг може входити:

розгорнуте декларування товарів та заповнення декларацій, документації;

збір повного пакета необхідних документів та сертифікатів, даних контролю (екологічного, санітарного, радіологічного);

  • перевірка відповідності зібраної документації, включаючи договори постачання, норми, подальше коригування;

  • розрахунок точної суми мита;

  • внесення даних до баз;

  • аргументована оцінка вартості товару.

Крім того, брокер може повністю взяти на себе комунікацію з усіма органами та службами, включаючи митників, співробітників банків та держструктур. Він зможе грамотно вести переговори, швидко надавати необхідні документи та відповідати на запитання. У разі виникнення будь-яких конфліктів брокер зможе грамотно відстояти інтереси клієнта (наприклад, оскаржити незаконні дії).

Також митний брокер часто бере на себе зобов'язання щодо завантаження та розвантаження товару, його логістики, класифікації. Перелік послуг, що надаються, може бути розширений. Перед початком співробітництва з митним брокером обов'язково укладається договір, у якому фіксуються правничий та обов'язки сторін.

Допомога такого фахівця під час транспортування вантажів досить значуща. Брокер не просто допоможе організувати доставку та зібрати документи, але й виявить усі особливості конкретного вантажу, орієнтуючись на специфіку ситуації та побажання замовника. Також він може відповісти на запитання клієнта та допомогти у всьому розібратися. Звернувшись по послуги митного брокера, можна змістити ракурс уваги від вирішення проблем з митниками на інші завдання бізнесу.Критерії вибору спеціаліста

Незважаючи на те, що стати митним брокером не так просто, як на перший погляд здається, в Україні все одно зустрічаються некомпетентні фахівці. Співпраця з непрофесіоналами може призвести до збитків та втрати часу, а також до витоку даних про компанію. Тому завжди варто звертатися виключно до перевірених брокерів, які дійсно заслуговують на довіру та надають якісні послуги. Перед початком співробітництва варто ознайомитись із такою інформацією:

наявність відповідної документації, що підтверджує декларація про ведення діяльності;

відсутність проблем зі сплатою податків та заборгованостей перед податковою;

наявність документа страхування діяльності;

відгуки інших клієнтів та репутація компанії;

наявність цільового капіталу юрособи та матеріально-технічної бази, яка потрібна для здійснення діяльності такого типу.

Якщо планується укладання договору з митним брокером в Києві, потрібно постаратися попередньо дізнатися якнайбільше даних про нього. Важливо поставити всі питання, що стосуються подальшої співпраці, обумовити терміни виконання робіт. Компанії з гарною репутацією ніколи не приховують інформацію, яка може бути цікавою для клієнта, готові надати всі необхідні документи.Переваги співпраці з митним брокером

Українське законодавство постійно змінюється, тому навіть ті компанії, які раніше самостійно робили оформлення всіх митних документів і без проблем вели зовнішньоекономічну діяльність, вважають за краще наймати митних брокерів. Справа в тому, що митні брокери дуже ретельно відстежують будь-які зміни в законодавстві ще на стадії законодавчих проектів, тому фахівці оформлення митної документації мають готові рішення в тих ситуаціях, які ставлять у глухий кут логістичні підрозділи багатьох компаній.

Професійний посередник це компанія, яка готова вирішити будь-які проблеми митного оформлення. У разі виникнення затримок, необхідності сплати додаткових платежів всі витрати бере на себе компанія-брокер, незалежно від того, з чиєї вини відбувається накладка. В результаті залучення брокерської компанії виявляється вигіднішим, незважаючи на додаткові витрати для сплати послуг посередників, адже штрафи, а головне — пеня за затримку виконання зобов'язань за контрактами обійдуться значно дорожче!

Компанія, яка залучає митних брокерів для оформлення, на міжнародному ринку набуває статусу надійного партнера, який своєчасно виконує будь-які дії, пов'язані з перетином товарами кордонів України.

Послуги митного брокера надає «NTY‎». Наша компанія працює понад двадцять років і має величезну кількість позитивних відгуків клієнтів. Фахівці зможуть допомогти вам на кожному з етапів транспортування вантажу, включаючи подання декларації та супровід під час проходження митного контролю. Компанія працює офіційно, перед початком співробітництва обов'язково укладається договір із клієнтом, у якому узгоджуються всі значущі моменти. Все прозоро та легально, у штаті працюють лише професіонали, які знаються на специфіці митного оформлення.Ким є наші клієнти?

Брокери в Україні надають митний супровід вантажів не лише для юридичних, а й для фізичних осіб. Наприклад, в інтернеті запит «Що таке розмитнення» насамперед видає інформацію про легалізацію автомобілів іноземного походження. І безліч зацікавлених у розмитненні такого характеру — приватні особи.

Враховуючи той факт, що при перетині кордону приватна особа має право перевозити товарів на суму, що не перевищує 100 євро, все більше фізичних осіб потребують нашої підтримки — і ми готові її надавати.

Особливо актуальні наші послуги для підприємств, які імпортують/експортують товари, що швидко псуються, які зіпсуються через затримку на митниці. З нами тяганина не виникає!

Для різних типів клієнтів ми надаємо послуги з різних тарифних пакетів, тому якісний супровід будь-яких вантажів на митниці є доступним для кожної юридичної або фізичної особи, яка до нас звернеться.

Ми працюємо з клієнтами по всій Україні, оскільки структура компанії NTY дозволяє охопити всі регіони.

Перед початком співробітництва ви зможете безкоштовно проконсультуватися з представником компанії та отримати відповіді на всі запитання.