RU

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Ми забезпечимо для Вас повний супровід під час перевезення товарів через кордон України

Співпрацюючи з нами, Ви будете впевнені у кваліфікації та досвіді наших працівників, виконанні послуг у обговорені терміни, прозорих цінах та 100% відсутності головного болю.

Ми пропонуємо оформлення Вашого вантажу в будь-якому митному режимі:

- імпорт/експорт

- транзит

- тимчасове ввезення/вивезення

Як ми працюємо

1
Вичерпна консультація. Аналіз документів, розрахунок платежів.
2
Підготовка та подання митної декларації. Проведення митного огляду.
3
Закінчення митних процедур та підготовка пакету документів для клієнта.

Вартість

Стандартна вартість оформлення 1 митної декларації

1740,00 гривень.

Ми пропонуємо вам оптимальний, розумно зважений та обґрунтований тариф.
Безготівковий розрахунок, ніяких прихованих платежів. 

Вартість послуги Ви будете знати до того, як ми почнемо співпрацю.

Що варто знати?

На сьогоднішній день, однією з важливих складових перевезення міжнародних вантажів є митне оформлення.

В Україні ця складова є досить складним, а місцями і заплутаним процесом, який вимагає уважності, і обізнаності на законодавчому рівні, щоб уникнути штрафів і затримок в процесі оформлення декларацій.

У зв'язку зі струмко зростаючим обсягом міжнародної торгівлі в Україні, щодня зростає і користується попитом обсяг декларування товарів.

Збільшений обсяг оформлення так само, був спровокований зміною правил ввезення посилок з-за кордону, так з 1 липня 2019 року, безмитне ввезення товарів для фізичних осіб скоротили до 100 євро, для юридичних 150 євро.

У такому випадку потрібно ще два платежі: ПДВ 20% і мито 10%. Одержувачу нараховується податок тільки на суму, яка вийшла за межу 100 євро. Тобто за посилку, яка вміщує товари на 140 євро (враховуючи вартість доставки) зверху потрібно додати 8 євро ПДВ та 4 євро мита.

Як здійснюється митне оформлення?

Розглянемо основні етапи:

Перший етап: попередня підготовка і перевірка ВМД і документів підрозділом митної статистики. після чого, працівник митниці перевіряє наявність санкцій, які можуть бути застосовані до суб'єкта.

Другий етап: перевірка даних на відповідність, заявлених у ВМД, наданим документам, правильність підбору класифікації товарів відповідно УКТЗЕД, країни походження товарів, митної вартості, застосування тарифних і нетарифних обмежень, а також нарахування митних платежів.

Третій етап: перевірка вантажним відділом митниці зазначених декларантом відомостей у ВМД на відповідність митним правилам та поданим комерційним документам.

Четвертий етап: в разі необхідності здійснюється перевірка і огляд товару, і в завершенні повне оформлення ВМД.

Терміни митного оформлення

У 2009 році митна служба України почала активно впроваджувати електронне декларування вантажів. На сьогоднішній день повністю реалізовано оформлення вантажів в електронному вигляді у всіх митних режимах.

Переваги:

1. Безпаперова система оформлення;

2. Висока швидкість оформлення.

*** В середньому на оформлення однієї електронної декларації потрібно близько 15 хв. при експорті та близько 40 хв при імпорті товарів. Автоматизація процесів реєстрації митних документів дозволяє скоротити цей час.

На сьогоднішній день, час реєстрації скоротився з 10-15 хвилин за участю людини до 1-2 хвилин за допомогою комп'ютера.

Повна прозорість процесу оформлення;

Можливість проводити митний контроль в автоматичному режимі;

Можливість подати електронну декларацію на будь-який митний пост, включений до переліку митних органів, що мають достатню технічну оснащеність для застосування електронної форми декларування.

Надійне оформлення вантажів

Компанія "NTY" пропонує довірити Ваш вантаж провідним брокерам міста Київ. Ми виконуємо митне оформлення в Києві та області.

Ми пропонуємо вам оптимальний, розумно зважений і обгрунтований тариф. Безготівковий розрахунок, ніяких прихованих платежів. Вартість оформлення Ви будете знати до того, як ми почнемо співпрацю.

Принципи нашої роботи:

1. Вичерпна консультація; аналіз документів; розрахунок платежів.

2. Підготовка і подача митної декларації; проведення огляду.

3. Завершення митних процедур і підготовка пакету документів для клієнта.

Наші фахівці готові взяти всі Ваші турботи на себе з послугою – митне оформлення вантажів «під ключ».

Послуга передбачає, що брокер бере на себе всі зобов'язання і повністю супроводжує зовнішньоекономічні угоди, починаючи від підготовки документів і закінчуючи випуском товару у вільний обіг. Розуміння правил подання та заповнення документації, знання законодавства гарантує декларування з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами.