RU

МИТНІ ПОСЛУГИ

Розмитнимо, задекларуємо, виконаємо митне очищення, загалом - оформимо будь-який ваш вантаж, який перетинає кордон.


Якщо не впевнені, яка саме послуга вам потрібна - телефонуйте, ми проконсультуємо і допоможемо розібратись, адже знаємо, що бізнес з закордоном - не найлегша справа. 


Дізнатись більше
Отримати розрахунок

Як ми працюємо

1
Вичерпна консультація. Аналіз документів, розрахунок платежів.
2
Підготовка та подання митної декларації.
3
Закінчення митних процедур та підготовка пакету документів для клієнта.

Що варто знати?


Міжнародні перевезення вантажів - багатоетапний процес, який вимагає правильного заповнення документів і уважного вивчення законодавчої бази. Наприклад, ви не зможете відправити товар без митного оформлення вантажів на кордоні. Інші важливі складові, облік і переміщення вантажів, також вимагає уважної роботи досвідчених фахівців.

Так, основне правило оформлення вантажу на митниці - надання коректних і достовірних відомостей про товар. Для цього буде потрібно ознайомитися з правилами подачі декларацій, основами бухобліку, а також знати цілий ряд квот. У разі будь-яких порушень вас чекають штрафи та інші адміністративні покарання, аж до вилучення товару на митниці.

Уникнути всіх технічних складнощів можна за допомогою послуг митного брокера. Це сервіс, який бере на себе всі етапи оформлення та перевезення товарів. Популярність брокери отримали через постійно зростаючих обсягів міжнародної торгівлі в Україні.


Головні ризики оформлення митної документації 

Найчастіше проблема при оформленні митних документів виникає при таких помилках:   

● неправильна класифікація товарів;
● невірний підрахунок зазначеної в декларації вартості (найчастіше це пов'язано з додаванням до митної вартості страховки, роялті або транспортних витрат);
● несвоєчасна оплата митних зборів;
● недотримання умов, які дають можливість скористатися митними пільгами;
● неправильне позначення країни походження вантажу;
● відсутність документів, що підтверджують ті чи інші викладені в митних паперах факти.
 
 
 

Якими б не були помилки при оформленні митної документації, митний брокер вирішить ваші проблеми. Однак ми попереджаємо відразу, що значно простіше зробити оформлення документації з нуля, ніж виправляти помилки клієнтів.
Необхідно відзначити, що в деяких випадках митники можуть просто сумніватися в дійсності тих або інших документів. Якщо виникає сумнів у тому, що документи справжні, а не фальсифіковані, доводиться чимало потрудитися, щоб довести правоту підприємства, яке прагне перевезти товар через кордон.
 
 
 

Як працює наша брокерська компанія?  

Перед підписанням договорів на обслуговування, ми вивчаємо особливості вантажу. Потім пояснюємо клієнтові методику митного оформлення, розповідаємо про всі підводні камені і можливі затримки в оформленні митної документації. Якщо клієнт готовий залучити наших фахівців до вирішення питань з митницею, співпраця починається з підписання договору-доручення.
Після підписання договору доручення про надання митних послуг ми зобов'язані:
 
 
 

● оформити на митниці акредитацію компанії клієнта як суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності;
● оглянути вантаж і визначити, чи відповідає він заявленому в документах;
● зробити підрахунок всіх витрат клієнта (митні платежі і сплата за послуги митного брокерства);
● скласти документи для супроводу вантажів (зокрема, мова йде про інвойсах, контрактах і інших паперів);
● підібрати коди відповідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності;
● отримати всі дозвільні папери для митного оформлення;
● завершити безпосередньо митне оформлення вантажів.
 
 
 

Якщо виникли труднощі через попередню самостійну діяльность клієнта, ми готові зібрати додатковий пакет документів. А в деяких випадках компетентні фахівці знають, до яких підзаконним актам апелювати, щоб уникнути тяганини, пов'язаних з додатковими вимогами.
При необхідності митні брокери контролюють переміщення вантажів до пункту призначення.
 
 
 

   

Терміни митного оформлення     

З моменту реєстрації митної декларації до завершення митного оформлення проходить не більше доби. За умови, що декларація складена професійно, терміни митного оформлення мінімальні.