RU

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Наша компанія забезпечує повний супровід при перевезенні вантажів з України за кордон. Здійснюємо експорт і імпорт, транзит, тимчасове ввезення та вивезення товарів - тобто оформлення вантажу в будь-якому митному режимі.

Ми гарантуємо високу кваліфікацію співробітників, дотримання дедлайнів, прозорі ціни і відсутність головного болю!

Як ми працюємо
На першому етапі ми надаємо кваліфіковану консультацію клієнтів. Допоможемо розібратися в документах, а також покажемо, як розраховуються платежі.

Далі проводиться огляд вантажу та підготовка митної декларації для подачі в державні органи.

Після отримання митної декларації ми збираємо повний пакет документів для перевезення вантажів за кордон.

Вартість

Детальну вартість для вашого пакета рекомендуємо дізнатися у фахівця. На даний момент середня вартість оформлення митної декларації становить

1740,00 гривень.

Ми пропонуємо детальний прайс на всі послуги компанії. Гарантуємо прозоре ціноутворення.

Як ми працюємо

1
Вичерпна консультація. Аналіз документів, розрахунок платежів.
2
Підготовка та подання митної декларації. Проведення митного огляду.
3
Закінчення митних процедур та підготовка пакету документів для клієнта.

Що варто знати?

Міжнародні перевезення вантажів - багатоетапний процес, який вимагає правильного заповнення документів і уважного вивчення законодавчої бази. Наприклад, ви не зможете відправити товар без митного оформлення вантажів на кордоні. Інші важливі складові, облік і переміщення вантажів, також вимагає уважної роботи досвідчених фахівців.

Так, основне правило оформлення вантажу на митниці - надання коректних і достовірних відомостей про товар. Для цього буде потрібно ознайомитися з правилами подачі декларацій, основами бухобліку, а також знати цілий ряд квот. У разі будь-яких порушень вас чекають штрафи та інші адміністративні покарання, аж до вилучення товару на митниці.

Уникнути всіх технічних складнощів можна за допомогою послуг митного брокера. Це сервіс, який бере на себе всі етапи оформлення та перевезення товарів. Популярність брокери отримали через постійно зростаючих обсягів міжнародної торгівлі в Україні.

Сервіс NTY гарантує швидкість розмитнення вантажів. Це важливий фактор, коли мова йде про швидкопсувні товари. Пам'ятайте, що збитки від затримки на митниці можуть значно перевищити вартість митно-брокерських послуг.

З 01.07.2019 змінено правила ввезення товарів для фізичних та юридичних осіб: безмитне ввезення товарів для фізичних осіб - 100 євро, для юридичних - 150 євро. Податок нараховується тепер тільки на суму, яка вийшла за встановлену межу.

Основні етапи митного оформлення

Можемо відзначити такі етапи митного оформлення перевезень:

● Реєстрація та перевірка вантажної митної декларації на товар підрозділом митної статистики. Забезпечуємо точність і достовірність даних, що підтвердиться під час перевірок.

● Перевірка коду УКТ ЗЕД. Дотримуємося всіх правил регулювання та класифікації товарів.

● Перевіряємо правильність заявленої вартості.

● Здійснюємо всі платежі. Для перевезення товарів через митницю знадобитися сплатити мита та податки - беремо оформлення цих транзакцій на себе.

Терміни митного оформлення

Митне оформлення вантажів проходить протягом одного робочого дня з моменту реєстрації митної декларації - вимоги законодавства України.

З 2009 року розмитнення вантажів в Україні реалізовується в електронному вигляді у всіх митних режимах. Безпаперова система і висока швидкість оформлення полегшує митне оформлення вантажів на кордоні:

1. Прозорість процесу в автоматичному режимі.

2. Подача електронної декларації на будь-який митної пост, включений до переліку митних органів.

Надійність при оформленні вантажу

Компанія "NTY" пропонує кілька тарифів для забезпечення митних брокерських послуг під час міжнародного транспортування вантажів. Разом з фахівцями вибирається відповідний пакет послуг - і ваш вантаж під контролем кращих митних брокерів Києва буде доставлений в будь-яку точку світу.

Наші переваги - це прозорість фінансових операцій. Вартість оформлення прописується на етапі складання договору, а значить ніяких прихованих платежів. Всі операції проводяться за безготівковим розрахунком, з виписками з банку.

Наші головні переваги - це не тільки надійність, але і знання законодавчої бази, розуміння правил подачі декларації. Ми працюємо швидко і з мінімальними фінансовими витратами.

 

Відзначимо головні етапи нашої співпраці:

1. Кваліфікована консультація клієнтів. Ми допоможемо розібратися в документації, а також покажемо, як розраховуються платежі.

2. Проведення огляду вантажу, підготовка митної декларації та її затвердження в контролюючих органах.

3. Повна підготовка пакету документів для клієнта.

Митне оформлення вантажів "під ключ" - це коли клієнтові не треба шукати нових підрядників від отримання вантажу до випуску товару. Фахівці NTY митного оформлення Києва беруть на себе зобов'язання щодо комплексного вирішення завдання, в тому числі оформлення документів і проведення зовнішньоекономічних операцій.