RU

МИТНІ ПОСЛУГИ

Розмитнимо, задекларуємо, виконаємо митне очищення, загалом - оформимо будь-який ваш вантаж, який перетинає кордон.


Якщо не впевнені, яка саме послуга вам потрібна, телефонуйте +3800672479757 - ми проконсультуємо і допоможемо розібратись, адже знаємо, що бізнес з закордоном - не найлегша справа. Дізнатись більше
Отримати розрахунок

Як ми працюємо

1
Вичерпна консультація. Аналіз документів, розрахунок платежів.
2
Підготовка та подання митної декларації.
3
Закінчення митних процедур та підготовка пакету документів для клієнта.

Що варто знати?

Звʼязатись з нами

Міжнародні перевезення вантажів - складний процес, який вимагає правильного заповнення документів і уважного вивчення законодавчої бази. Наприклад, ви не зможете відправити товар без митного оформлення вантажів на кордоні, грамотного заповнення декларацій.


Інші важливі складові перевезень, зокрема, облік і переміщення вантажів, також вимагають досить багато уваги. Наприклад, для оформлення вантажу на митниці слід надати коректні і достовірні відомості про товар. Для цього буде потрібно ознайомитися з правилами подачі декларацій, основами бухобліку, квотами. У разі будь-яких порушень - навіть мінімальних - вас чекають штрафи та інші адміністративні покарання, аж до вилучення товару на митниці.


Уникнути всіх технічних складнощів можна за допомогою фахівців, які займаються митним оформленням в Києві. Зокрема, такі послуги надає компанія NTY. Це сервіс, який бере на себе всі етапи оформлення та перевезення товарів. Часто врахувати нюанси, що виникають на різних етапах транспортування, досить складно, потрібно знати різні тонкощі. Тому краще звернутися до професіоналів, які візьмуть всі турботи на себе.


Популярність брокери отримали через постійно зростаючих обсягів міжнародної торгівлі в Україні, в зв'язку з чим виникає необхідність грамотної організації імпорту і експорту. Сервіс NTY давно займається аутсорсингом ЗЕД, надає повний комплекс послуг, а також - гарантує швидкість розмитнення вантажів. Це важливий фактор, коли мова йде про швидкопсувні товари. Пам'ятайте, що збитки від затримки на кордоні можуть значно перевищити вартість митних послуг з митного оформлення вантажів.

Головні ризики оформлення митної документації

Найчастіше проблема при оформленні митних документів виникає при таких помилках:

 • неправильна класифікація товарів;

 • неправильний підрахунок зазначеної в декларації вартості (найчастіше це пов'язано з додаванням до митної вартості оформлення вантажу страховки, роялті або транспортних витрат);

 • несвоєчасна сплата митних зборів;

 • недотримання умов, які дають можливість скористатися митними пільгами;

 • неправильне позначення країни походження вантажу;

 • відсутність документів, що підтверджують ті чи інші викладені в митних паперах факти.

Якими б не були помилки при оформленні митної документації, митний брокер зможе усунути їх. Однак ми відразу попереджаємо: значно простіше зробити оформлення документації з нуля, ніж виправляти помилки клієнтів. Тому, якщо у вас є які-небудь сумніви з приводу митного оформлення товарів, краще відразу звернутися до професіоналів.

Крім перерахованих вище помилок, пов'язаних з оформленням документації, іноді виникає й інша проблема: митники можуть просто засумніватися в дійсності тих або інших документів. Якщо виникнуть сумніви в тому, що документи справжні, а не фальсифіковані, доведеться чимало потрудитися, щоб довести правоту підприємства, яке прагне перевезти товар через кордон. Однак, такі випадки не дуже поширені. У будь-якій ситуації митний брокер допоможе вам знайти вихід.

Терміни митного оформлення

З моменту реєстрації митної декларації до завершення митного оформлення зазвичай проходить не більше доби. За умови, що декларація складена професійно, терміни митного оформлення мінімальні.

Як працює наша брокерська компанія?

Перед підписанням договору на обслуговування ми вивчаємо особливості вантажу. Після цього ми пояснюємо клієнтові методику митного оформлення в Києві, розповідаємо про всі підводні камені і можливі затримки в оформленні митної документації. Також ми відразу зможемо повідомити вартість митного оформлення вантажів. Якщо клієнт готовий залучити наших фахівців до вирішення питань з митницею, співпраця починається з підписання договору-доручення.

Після підписання документа про надання митних послуг ми зобов'язані:

 • оформити на митниці акредитацію компанії клієнта як суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності;

 • оглянути вантаж і визначити, чи відповідає він заявленому в документах;

 • провести підрахунок всіх витрат клієнта (митні платежі і оплата за послуги митного брокерства);

 • скласти документи для супроводу вантажів (зокрема, мова йде про інвойсах, контрактах та інших паперах);

 • підібрати коди відповідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності;

 • отримати всі дозвільні папери для митного оформлення;

 • завершити безпосередньо митне оформлення вантажів.

Якщо виникли труднощі через попередньої самостійної діяльності клієнта, ми готові зібрати додатковий пакет документів. Крім того, компетентні фахівці знають, до яких підзаконним актам можна спробувати апелювати, щоб уникнути затримок, пов'язаних з додатковими вимогами. Це дозволяє прискорити процеси оформлення в ряді випадків.


При необхідності митні брокери контролюють переміщення вантажів до пункту призначення. Також ми можемо надати і інші послуги, якщо це потрібно клієнту. Все обговорюється в індивідуальному порядку ще до укладення договору.