RU

ЕКСПЕДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ

Час, надійність, витрати – якщо ви цінуєте та ставити дані якості на перше місце, Ви на правильному шляху!

Наша команда заощадить Ваш час заздалегідь розробивши маршрут, та урахувавши усі можливі ризики затримки.

Оскільки у нашій команді працюють досвідчені митні брокери, усі документи, страхування вантажу, та його оформлення цілком належить лише фахівцю, що дає змогу клієнту бути впевненим у надійності та точності.

Враховуючи специфіку кожного вантажу ми обираємо оптимальній транспорт та маршрут, що дозволяє значно знизити витрати!

Вартість

Замовляйте розрахунок та отримайте розгорнуту консультацію по експедируванню саме Вашого вантажу.

Як ми працюємо

1
Визначення умов та зобов‘язань замовника та виконавця.
2
Оформлення документів, підготовка та здійснення транспортування.
3
Виконання термінів та домовленостей, надання всіх звітів замовникові.

Що варто знати?

Експедиторські послуги – це широкий комплекс послуг, що включає в себе доставку і супровід вантажу протягом всього шляху.

Близьким родичем є послуга перевезення вантажів, але експедирування охоплює більш широке коло дій яке надає експедитор керуючись договором.

На практиці багатьох компаній, експедирування і логістика як одне ціле, доповнюючи один одного вони дозволяють мінімізувати витрати, вибрати оптимальний маршрут, транспорт і виконати все за мінімально короткі терміни.

Комплекс послуги експедирування включає:

1. Виходячи з особливостей вантажу, правильний підбір транспортного засобу.

2. Заздалегідь розроблений оптимальний маршрут руху.

3. Підготовка та оформлення супровідної документації.

4. Страхування вантажу.

5. Дотримання умов перевезення, зберігання та контроль за збереженням вантажу під час транспортування.

6. Виконання термінів доставки, надання всіх звітів замовнику.

Переваги експедиторських послуг:

1. Час - є найважливішою складовою, завдяки тому, що фахівець заздалегідь розробляє оптимальний маршрут, що дозволяє вберегти вантаж, а нерідко і бізнес в цілому;

2. Надійність - етап полягає в тому, що всі документи, страхування, оформлення на себе бере висококваліфікований фахівець, тим самим оберігаючи замовника від ризиків, форс-мажорних обставин та питань, що можуть виникнути несподівано;

3. Витрати - враховується специфіка вантажу, що без проблем дозволяє вибрати відповідний транспорт, скласти оптимальний маршрут і значно заощадити витрати на цей пункт.

Даний вид послуг, можна розділити на 2 види:

1. Наземне експедирування:

Види транспорту які використовуються в даному виді це залізничне транспортування, автомобільне перевезення. Зберігання наземних вантажів їх навантаження і розвантаження відбуваються на терміналах.

2. Авіа і морське експедирування:

Здійснюються за допомогою літаків, танкерів, морського судна для насипних вантажів. Для маніпуляцій з вантажем використовують склади.

Документи

Кожне транспортування вантажу супроводжується транспортною накладною, яка оформлена на міжнародній мові, враховуючи вид транспорту:

– Авіаційна вантажна накладна (Air Waybill);

– Міжнародна автомобільна накладна (CMR);

– Накладна СМГС (накладна УМВС);

– Коносамент (Bill of Lading);

– Накладна ЦІМ (CIM);

– Вантажна відомість (Cargo Manifest);

– Інші документи, визначені законами України.

Обов'язки сторін

Кожна угода з транспортно-експедиторською компанією починається з договору, в якому чітко описані права кожної зі сторін.

Обов'язки експедитора:

Виконувати умови які встановлені договором та обговорені клієнтом. Відхилитися від умов договору в терміновому порядку експедитор має право лише у разі форс-мажорної ситуації, яка загрожує пошкодженням вантажу, здоров'ям людей які виконують транспортування і навколишньому середовищу, обов'язково отримавши згоду клієнта, попередньо. Якщо виникла ситуація, в якій немає можливості зв'язатися з замовником, або відповідь отримана несвоєчасно, експедитор має право вчинити на свій роздум, обов'язково попередивши клієнта про свої дії при першій можливості.

Обов'язки замовника:

Клієнт зобов'язаний своєчасно надати експедитору точні дані вантажу щодо якості, кількості, його особливостей, стану, властивостей, умов перевезення для оптимального і швидкого виконання експедитором своїх обов'язків встановлених договором.

Також, зобов'язаний надати документи, які потрібні для митног оформлення, забезпечення безпечних умов перевезення, санітарно-дозвільні документи. Крім загальноприйнятих рамок, цей пункт може бути доповнений компанією або клієнтом на свій розсуд і потреби.