RU

ЛОГІСТИЧНІ ПОСЛУГИ

Вирішили зайнятись власним бізнесом? Розмірковуєте яким транспортом та як вигідно доставити потрібний товар?

Усе дуже просто! Наша команда фахівців допоможе на кожному етапі!

Отримавши дані про Ваш вантаж, ми врахуємо усі його особливості, підберемо оптимальній транспорт, або декілька, що допоможе значно заощадити кошти та зберегти цілісність вантажу.

Також ми розробимо найбільш швидкий та одночасно безпечний шлях Вашого замовлення.

Наша мета – задовольнити усі потреби клієнта! Ми надаємо повний пакет документів, звітів та консультації на кожному етапі домовленості!

Як ми працюємо

1
Отримання запиту. Детальна консультація.
2
Аналіз та розробка оптимального маршруту. Узгодження із замовником.
3
Доставка, митні процедури, розрахунок за послуги.

Що варто знати?

Комплекс послуг, який включає в себе наступні дії:

1. Підбір оптимального маршруту і вид транспорту безпосередньо під Ваш вантаж.

2. Аналізування та оптимізація тарифних ставок для вашого вантажоперевезення.

3. Організація вантажно-розвантажувальних робіт.

4. При використанні мультимодального типу перевезення, узгодження транспорту між собою.

5. При необхідності надання послуги зберігання в складських приміщеннях.

6. Організація логістики міжнародних перевезень і перевезень по Україні.

7. Допомога в підготовці необхідної документації та митного оформлення.

Всі перераховані вище пункти утворюють єдину на сьогоднішній день – транспортно-логістичну послугу.

Особливості логістичних послуг

Розкриємо наступні особливості надання логістичних послуг:

1. Здійснення вантажоперевезень як одним, так і великою кількістю транспорту. Все залежить від дальності маршруту і особливостей вантажу.

2. Саме з метою зниження витрат потрібно скласти оптимальний маршрут і підібрати вид транспорту, але не можна забувати про безпечне та законне транспортування вантажу, на цьому економити не можна.

3. Щоб зберегти всі первинні властивості і якості вантажу, логістика вантажоперевезення повинна бути здійснена в максимально швидкий термін, маршрут якого фахівці опрацьовують заздалегідь.

4. Мета – задовольнити всі потреби клієнта і надати повну консультацію по організації і роботі з його вантажем.

Транспортні послуги в Україні

Підприємці з усього світу вже давно користуються таким терміном як "логістика", учасники бізнес-процесів в Україні тільки починають цікавитися і користуватися послугами логістичних компаній.

Щодня стикаючись з потребою транспортувати будь-то особисті речі, офісна техніка або документи, підприємці дуже обережно і з побоюванням обирають логістичну компанію. Як бути впевненим в досвіді і кваліфікації фахівців, перед тим як довірити їм настільки цінну роботу?

Не завжди компанія яка знаходиться на слуху здійснює логістику і доставку вантажів за прийнятну ціну, 20% вартості послуги, ви віддасте лише за гучне ім'я компанії.

Сьогодні, логістичні послуги в Києві надає безліч компаній, які виконують роботу набагато дешевше. Але як же не потрапити на обман, та не втратити свій дорогоцінний час, нерви і кошти?

Для визначення досить звернути увагу на кілька простих критеріїв:

1. Розмова – основним критерієм є перший дзвінок і розмова з представником логістичної компанії. Доброзичливий, спокійний, грамотно і чітко виражаючий свої думки менеджер.

2. Місце розташування – розташування офісу не менш важливий критерій, погодьтеся, "логістична компанія", офіс якої знаходиться в підвалі спального району зовсім непереконлива в своїй компетенції.

3. Умови – чесна і грамотна компанія ніколи не буде просити оплату перед здійсненням операції. В окремих випадках може знадобитися передоплата, про ці нюанси менеджер зобов'язаний проговорити з вами заздалегідь.

Логістика і доставка вантажу є непростим процесом, що вимагає спеціальних знань. Якість, своєчасність, доступність – важливий критерій, який в українських реаліях далеко не завжди дотримується.

Це може бути пов'язано з сильним зносом транспортних засобів, або не завжди правильно пропрацьованим маршрутом.

Порядність і чесність є найважливішим показником, якому на сьогоднішній день прагнуть відповідати всі логістичні компанії, NTY не виняток.

Послуги транспортної логістики, що надаються Нашою компанією відповідають європейським стандартам обслуговування, що говорить про їх високу якість, а Ваша довіра є найціннішою нагородою і оцінкою нашої кропіткої роботи!