RU

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

● повний доступ до будь-якого порту світу.

● Доставка вантажів габаритами більш ніж один метр кубічний.

● Транспортування збірних і негабаритних вантажів контейнерними перевезеннями.

● Комплексні послуги з морського вантажоперевезення - митне оформлення вантажу.

● Прозорість ціноутворення тарифу.

● Персональний клієнт-менеджер 24/7.


Як ми працюємо

1
Доставка в Україну, митні процедури. Постійний супровід клієнта.
2
Розрахунок витрат та термінів доставки. Узгодження з замовником.
3
Зустріч в нашому офісі. Детальна консультація.

Що варто знати?

Морські вантажоперевезення - висока безпека і економічність

Міжнародні морські перевезення з компанією NTY - це один з варіантів транспортування товарів, який відрізняється середньою вартістю і термінами, але зате - високою надійністю і великою вантажопідйомністю. Ми пропонуємо безпечну і доступну міжнародну контейнерну перевозку вантажу. Можна як замовляти судно під партію одного постачальника, так і бронювати тільки частини в складі збірного контейнера з іншими вантажовідправниками.

Це одна з пріоритетних послуг в брокерській компанії NTY. Здійснюємо контейнерні перевезення морем до Одеси, Іллічівська, а також міжнародні перевезення вантажів у великі порти: США, Європа, Китай та інші напрямки.

Морська логістика NTY - це контейнерні перевезення морем, скорочені терміни перевалочних процедур, доступ в будь-який порт світу, доступна ціна. Грамотна організація перевезення вантажу морем відповідає законодавчим і митним нормам країн-учасників перевезення.

Переваги морського перевезення з NTY

Більшість вантажів перевозиться в контейнерах, які бувають різних типів. Для стандартних вантажів застосовуються 20 і 40 футові контейнери, які підходять для небезпечних вантажів, перевезення негабаритних вантажів морем.

Забезпечуємо професійний захист товару від негативного впливу навколишнього середовища. Для вантажів, що потребують дотримання температурного режиму, використовуються рефрижератори, для наливних продуктів - танк-контейнери.

Морські вантажоперевезення NTY стали частиною економіки і морської торгівлі. Завдання нашої компанії - бездоганний сервіс, налагоджений механізм його виконання.

Ціна на морські перевезення залежить від кількості і ваги багажу, а також складності оформлення митних документів. Обговорюється в індивідуальному порядку з нашим менеджером.

Етапи роботи NTY

● Уточнюються всі дані вантажу, що перевозиться.

● Бронювання місця на судні.

● Організовується доставка.

● Якщо потрібно: митне оформлення вантажу, страхування, збір документів, яких не.

Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання про морських вантажоперевезень і нададуть максимум кваліфікованої інформації. Скориставшись послугами нашої компанії, ви отримуєте оптимальний і вигідний маршрут, правильний розмір контейнера. Всі турботи в оформленні документації та транспортування вантажу компанія морських перевезень NTY бере на себе.