RU

Доставка з України в США


Багато українських підприємців активно виходять на міжнародний ринок. Зокрема, одним з найбільш перспективних напрямків є США. Ця країна надає великі можливості для торгівлі, адже більше 3000 видів товарів можуть ввозити з України в Америку без оплати мита. Щоб процес експорту пройшов без проблем, важливо врахувати всі нюанси і грамотно організувати процедуру. Комплексні послуги з доставки з України в США надає компанія NTY.

Що потрібно знати про організацію доставки в США?

Америка пропонує досить лояльні умови для ввезення товарів. Митом товари не обкладаються в наступних випадках:

  • загальна вартість вантажу не перевищує $ 800, а вага - 30 кг;

  • в одному відправленні представлено не більше трьох одиниць одного найменування.

Коли вантажі перевищують встановлені норми, потрібно сплатити мито. Її розмір становить 10% від загальної вартості товарів.

При відправці слід підготувати всі документи, включаючи Power of Attorney (особливу митну довіреність). Також іноді відправника вимагають надати дані про номер соціального забезпечення.


Тривалість доставки з України в США залежить від типу транспорту. Морська доставка триваліша (в середньому - від одного до двох місяців), авіа - набагато швидше (термінові посилки можуть бути доставлені навіть за три дні). Вартість доставки залежить від габаритів посилки: ваги (для вимірювання використовують фунти) і розміру (використовують инчі).

Терміни і методи доставки

Доставка в США з України може бути організована різними методами. Як правило, зазвичай використовується один з двох варіантів:

На вибір методу доставки можуть вплинути різні чинники. Наприклад, термінові посилки однозначно варто відправляти літаком - термін доставки не перевищує тижні. Також авіаперевезення часто вибирають для швидкопсувних товарів або ж вантажів особливої цінності.

Транспортування водним транспортом також має свої переваги. Незважаючи на те, що вона займає досить багато часу (від декількох тижнів до двох місяців), транспортувати об'ємні вантажі часто зручніше саме таким транспортом.

Вибрати підходящий варіант вам допоможуть співробітники компанії NTY. Фахівці ознайомляться зі специфікою ваших товарів і допоможуть знайти краще рішення. Ми зможемо розрахувати вартість і терміни доставки, враховуючи обсяг вантажу, його тип і особливості.

Переваги співпраці з нами

Доставка посилок з України в США повинна здійснюватися у відповідності з усіма нормами і вимогами. Дуже важливо правильно організувати логістику, підготувати відповідні документи, розрахувати розмір мита. Якщо допустити помилку, то можна зіткнутися з проблемами на митниці: починаючи від затримки і закінчуючи вилученням вантажу.

Тому багато українців вирішують звернутися до професіоналів, які допоможуть швидко і без проблем доставити будь-які вантажі в США. Наша компанія надає повний комплекс послуг:

  • допоможемо організувати логістику;

  • підготуємо і перевіримо документи;

  • заповнимо декларації;

  • проконсультуємо з усіх питань.

Ми завжди гарантуємо якість послуг, що надаються. Наші співробітники допоможуть вирішити всі питання, пов'язані з доставкою вантажів у США. Ваша посилка приїде в цілості й схоронності, чітко в зазначений термін. Все що потрібно ви знайдете на сторінці доставка.