RU

NTY вітає з Новим Роком!


2021 рік став роком відкриттів для команди NTY!
Ми повністю змінили свій сайт, аби більше не потрібно було шукати серед десятків послуг - свою, назву якої можеш і не знати. Додали відкриті лінії, мессенджери та прості форми заявок, тепер можна обрати той вид зв'язку, який комфортніший кожному з гостей сайту.
За цей рік ми відправили сотні посилок та документів по всьому світу, від Іспанії до Буркіна-Фасо, оформили тонни вантажів, які допомагають лікарям, інженерам, архітекторам і десяткам інших фахівців. А ще отримали стільки ж приємних повідомленнь, від тих, чиї очікування ми перевершили.
Ми знайомилися з новими партнерами, спілкувалися та здобували новий досвід. За цей час дзвінків, заявок та листів стало так багато, що ми розришили нашу команду, аби жодне звернення не загубилося і кожен отримав рішення для своєї проблеми. Ми організовуємо систему роботи з кожним клієнтом так, щоб завжди знати про деталі нашої співпраці, та індивідуальні пропозиції, щоб завжди бути поруч і оперативно підтримувати у міжнародній діяльності.


Дякуємо тим, хто разом з нами цього року відкривав нові кордони, саме ці люди давали нам натхнення і заряд енергії, аби працювати ще активніше!