RU

Відправка зразків продукції за кордон. Навіщо і як

Більшість виробників, які хочуть почати працювати за межами України, рано чи пізно стикаються з запитом на презентацію своєї продукції у іншій країні. Це може бути особисто налагодженний звязок з закордонною компанією, або посередники, які представляють ваші товари на міжнародних виставках.

Потенційний закордонний патнер аби бути впевненим у якості товару, його властивостях, зовнішньому вигляді, та всіх описаних вами властивостях, виявляє бажання отримати для тестування партію зразків продукції, перш ніж підтвердити співрацю.
Важливо щоб ваша продукція потрапила в руки отримувача якнайшвидше, адже у висококонкурентному бізнес-середовищі час грає велику роль. Так як це перша фізична точка коммунікації, враження від неї у імортера не мають бути зіпсовані затримкою доставки.  


Для того аби зекономити і мати менше клопоту з документацією ми радимо здійснювати відправлення зразків від імені фізичної особи, у випадках коли це можливо.
Така операція мало чим відрізнятиметься від доставки звичайної посилки.
Важливою умовою є відсутність продукції у списку заборонених до відправлення товарів. Не вдасться відправити від фізичної особи і специфічні види продукції - такі як, порошки або будь-які рідини. Адже у такому випадку знадобляться дозвільні сертифікати і оформлення можливе лише від юридичної особи на адресу юридичної особи.

Мусимо попередити, що для кожного виду продукції, об’єм який можна відправити, як зразки - різний, також існує ряд обмежень для відправлень від фізичної особи на адресу фізичної особи. Зазвичай це має бути або товар у єдиному екземплярі, або невелика кількість продукції для тестування або сертифікації. Великі об’єми зразків доведеться все таки відправити, як юридична особа. У деяких країнах існує також обмеження для фізичних осіб на ввезення зразків продуктів харчування і навіть більше 5 плиток шоколаду на особу, вважатимуться комерційним вантажем.

Для оформлення вантажу все одно знадобиться підтвердження його вартості, для декларування на митниці ( чек, або іноді навіть скріншот з інтернету, з актуальною ціною аналогічного товару).

Далі процес можна повність перекласти на плечі спеціалістів. Для відправки з NTY нам знадобляться лише габарити посилки, ваші особисті дані і адреса отримувача. Ми допомагаємо з заповненням інвойсу і відправляємо авіанакладну, яку просто потрібно буде разом з вантажем передати кур’єру. За 1-4 дні посилка бюуде в руках отримувача у потрібній країні.


Зразки продукції - це важливий пункт на шляху до масштабування бізнесу і необхідно віднестись до нього з максимальною відповідальністю, а краще довірити тим, хто робить подібні відправки регулярно і знає всі можливі ньюанси цього процесу.