RU

Як розраховується вартість вантажоперевезення?

Ціна стирається з пам'яті досить швидко, а якість послуги Клієнти пам'ятають довго і повертаються до нас знову і знову. Проте, якщо у Клієнта є розуміння того, як у NTY здійснюється розрахунок ціни митного оформлення та розрахунок вартості вантажоперевезення, наша взаємодія з замовником стає ще більш ефективною.

Як розрахувати вартість митного оформлення і транспортування


Отже, в NTY є три основних напрямки формування тарифів на послуги, які ми надаємо при проходженні митних процедур.

По-перше, це кур'єрська доставка. Вартість оформлення до 5 позицій в інвойсі на кінець березня 2020 р. становить 1740 грн. Зі збільшенням кількості позицій в інвойсі застосовується значний понижуючий коефіцієнт. Скажімо, оформлення 21-50 позицій в інвойсі коштує лише 2790 грн. При цьому проходження через митницю більш, ніж 50 позицій в інвойсі здійснюється вже за договірною ціною. Вона, наприклад, може бути дещо знижена, якщо Клієнт заповнить інформативну брокерську таблицю самостійно і правильно.

Другий напрямок – це вантажні декларації для оформлення експортно-імпортних вантажів, які доставляються автотранспортом.

Третє – це декларування вантажів, що відправляються вантажними літаками. Митне оформлення авіавантажів дещо дешевше, тому що в ціну не закладаються послуги митного терміналу. У свою чергу, при доставці автотранспортом ціна збільшується завдяки вартості послуг митного терміналу (заїзд, простоювання, при необхідності навантаження/вивантаження і т. ін.).

Тепер приклад розрахунку вартості вантажоперевезень. Ціна транспортування дуже залежить від габаритів вантажу і вимог щодо умов його перевезення. Наприклад, ціна доставки автотранспортом незбірних малогабаритних відправлень вагою до 500 кг однакова. А от у разі, якщо в клієнта немає необхідності везти малогабаритний вантаж окремою машиною, вартість доставки істотно знижується.

Також зазначимо, що прайс на авіаперевезення варіюється щомісяця - постійні зміни паливної складової диктують коливання цін. Так само як і морські лінії дають фрахти щомісяця. Іншими словами, через ціни на паливо вартість транспортування досить динамічна, і перевізники вважають за краще її не фіксувати.

Міжнародні перевезення – розрахунок вартості


При цьому найчастіше питання, що виникає у наших Клієнтів - як розрахувати вартість доставки вантажу? Зрозуміло, що алгоритм досить складний, адже потрібно врахувати безліч чинників. Для того, щоб визначити вартість логістики, менеджеру NTY знадобиться спочатку отримати у Клієнта, а потім уважно проаналізувати всю інформацію про майбутнє відправлення.

Клієнта детально розпитують про характер вантажу:

  • що веземо і з якою метою – це важливо для визначення вартості послуг брокера і митних процедур;
  • умови поставки (вантаж контрактний або неконтрактний, на фізособу або на підприємство)
  • розмір і вага відправлення;
  • вимоги до транспортування – це потрібно для розуміння вартості транспортних послуг.

Порівняно прості, типові запити наш менеджер прораховує протягом декількох хвилин. У деяких складних випадках, коли є необхідність залучити додаткових фахівців, заглибитися в митне законодавство, розібратися, які супровідні та дозвільні документи будуть потрібні, розрахунок вартості перевезення вантажів по Україні та за кордон займає більшу кількість часу.

Після того, як вартість вантажоперевезення визначена, а ціна схвалена Клієнтом, ми підписуємо договір транспортного експедирування та митного декларування і, нарешті, вирушаємо в дорогу!