RU

Як відправляти за кордон документи?


Бізнес і документи - нероздільні поняття, які не викликають особливих турбувань, але що робити, якщо бізнес - міжнародний? 

Компанія має покупців або партнерів у іншій країні, та має обмінюватись оригіналами документів на яких стоїть мокра печатка у експрес-режимі через тисячі кілометрів, ось тут у багатьох виникають складнощі, але ми розповімо всі тонкощі цього, здавалось би складного процесу. 


Міжнародна доставка документів - це послуга яка дозволяє обмінюватися документами від одного аркуша А4 до великих договорів, контрактів, презентацій. Така послуга надається авіатранспортом, а її терміни залежать від Зони доставки і можуть скласти від 1 до 7 днів.

*Зона доставки – поділ світу на зони доставки, логістичними компаніями: відстань з точки А в точку Б, віддаленість від великих населених пунктів і важкодоступність країни в цілому.


Способи термінової доставки документів:
1. Кур'єрська - найбільш швидкий і зручний варіант доставки, адже потрібно лише викликати кур’єра (ми викликаємо його самостійно, у зручний для вас час)  і віддати йому в руки документи для відправки, а за декілька днів ( або навіть наступного дня)  інший кур’єр віддасть їх адресату в руки. Наша компанія доставляє документи саме таким способом.

2. Поштова - доставка у офіси видачі і прийому відправлень. В даному випадку ви обираєте зручне для вас місце забору вантажу незалежно від часу.


Що необхідно знати для доставки документів по світу:

Які документи не можна відправляти за кордон:

  • Документи, що посвідчують особу. 

Наприклад: паспорт (в тому числі, внутрішній, службовий, біометричний, дипломатичний, закордонний, тимчасовий і т.п.), посвідчення члена екіпажу, свідоцтво на повернення, тимчасове посвідчення особи, водійське посвідчення, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, вид на проживання, міграційна карта, посвідчення біженця, проїзний документ біженця, військовий квиток, посвідчення особи військовослужбовця.

  •  Свідоцтво про народження (якщо свідоцтво засвідчує особистість особи, яка не досягла 18 років),
  •  Оригінали трудових книжок
  •  Цінні папери
  •  Чеки, чекові книжки, лотерейні білети
  •  Облігації
  •  Дозволи на право носіння зброї
  •  Документи і матеріали що є державною таємницею: з грифом “Для службового користування", “ Розсилається по списку", “Продажу не підлягає", “Без опублікування в пресі" та інші, що містять дані про Збройні сили України, оборонну промисловість
  •  Будь-які ламіновані документи

Що потрібно нам, для оформлення відправки?
Лише ваша адреса та адреса отримувача. Ми повністю організовуємо процес без передоплати.

Контролюємо процес доставки від першого дзвінка або повідомленням нам, до моменту передачі документів особисто в руки одержувачеві!

Завдяки компанії-партнеру здійснюємо доставку кореспонденції і будь-якого вантажу (дозволеного в авіаперевезеннях) в 220 країн світу в термін від 1 до 5 днів (в залежності від зони імпорту / експорту). Наші менеджери швидко знайдуть рішення, дадуть відповідь на всі питання, інформуючи Вас, і контролюючи всі етапи відправлення.
Щоб дізнатись вартість послуги, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і вкажіть країну отримувача.
 +38 067 647 09 90+38 050 476 07 90 •