RU

Відправляєте посилку? Переконайтеся, що в ній немає нічого забороненого!

І тут обмеження! І що ж я не можу відправляти?


1.

Згідно із законом не можна відправляти в посилках зброю і вибухові речовини, гроші і валюту, тварин, наркотичні та психотропні  речовини, швидкопсувні продукти. Всесвітня поштова конвенція (угода про вимоги до міжнародних поштових відправлень) забороняє пересилати чужу кореспонденцію, контрафактні і піратські матеріали. Обмеження також можуть бути пов'язані зі способом доставки. Наприклад, авіапоштою заборонено відправляти аерозолі, вогнегасники, феєрверки та інші легкозаймисті речовини, в тому числі сірники а також деякі спиртовмісні рідини. До речі, на будь-яку рідину та порошок - потрібен паспорт безпеки, тільки так їх зможуть відправити у іншу країну.


2.

А як вони, цікаво, дізнаються, що всередині щось заборонене?

Всі посилки «просвічуються» за допомогою рентгенівських апаратів, металодетекторів, детекторів газу та іншого обладнання. Щоб виявити заборонені речовини і предмети, служби доставки - державні і приватні - повинні перевіряти посилки на всіх етапах. Вони зобов'язані це робити, згідно закону.


3.

Окей, з цим розібралися. Тепер розкажіть, як упакувати?

Головна вимога - міцність упаковки. Вміст має бути надійно закріплено. Для цього потрібно використовувати наповнювач - паперовий або пластиковий. Підійде стружка з картону або гофрованого паперу, спеціальні картонні фіксатори, зім'яті газети, поролон, пінопласт або спінений поліетилен. Майте на увазі, що вага наповнювача теж враховується при відправці. 


4.

А йти посилка буде довго? хочеться швидше

Залежить від того, куди і коли ви її відправляєте і якою компанією. Наприклад, перед святами навантаження на служби доставки традиційно виростає, тому йти посилка може трохи довше. Наземним транспортом - автомобілем або поїздом - доставка зазвичай займає більше часу, ніж повітряним.


NTY відправляє посилки в тому числі авіапоштою ,тому доставка займе максимум кілька днів, а посилку віддадуть отримувачу в руки. Також ми можемо у деяких країнах сплатити імпортні мита за отримувача.


6.

Ну і головне питання - скільки це коштує?

По різному. Все залежить від ваги та розміру посилки, місця відправлення та пункту призначення. Підсумкову вартість ви дізнаєтеся безпосередньо при оформленні. Важливо вказувати всі параметри коректно, тоді розрахунок вартості буде максимально точним.


7.

А якщо посилка буде йти дуже довго, що робити? Як проконтролювати, що з нею все гаразд?

Не упускати її з поля зору! Щоб клієнти не переймались, відправленню привласнюють спеціальний трек-номер. За таким трек-номером на сайті служби доставки можна відстежити всі основні етапи подорожі вашого відправлення. Для додаткового спокою можна замовити послугу підвищеної відповідальності. Умови та вартість потрібно уточнювати безпосередньо у компанії, якою ви збираєтеся скористатися.


Хочете відправити посилку в Росію? Ми у новій статті розповідаємо, як це можна зробити. Та чи можна взагалі?