RU

Зустрічайте оновлений сайт NTY!Ми оновили сайт!

Лише три кнопки і тільки корисна інформація.
Ми хочемо  бути максимально чесними з тими, хто знайомиться з NTY, відвідуючи наш сайт. 

  • Митні та логістичні послуги - це специфічний напрям у якому вартість послуг у 90% випадків розраховується індивідуально. Тому ми зробили зручну форму-калькулятор, заповнивши яку, ви за декілька хвилин отримаєте від менеджера ціну саме для вашого вантажу. 
  • У більшості компаній на веб-ресурсах представлено більше 10-ти сторінок з послугами, інформація у яких дублює одна одну, адже вони мають однаковий алгоритм дій, ключова з яких - спілкування з фахівцем. Ми пішли на сміливий крок і залишили лише три сторінки, які повністю охоплюють всі можливі запити і при цьому спрощують взаємодію з сайтом. Все, що потрібно знати про послугу - вміщається у декілька речень без “води” і маніпуляцій.
  • Вже давно нашою ціллю було зламати візуальні стереотипи логістики у вигляді застарілих дизайнів, одних і тих самих елементів оформлення - літаки, кораблі, контейнери, потяги. Тому на головній сторінці NTY - лише пейзаж, про те у ньому легко можна прочитати закладені символи. ( Авіа, морська та сухопутна доставка).
    Заходьте, тестуйте, отримуйте знижку, оцінюйте зручність і новий дизайн, а ми тим часом будемо поруч!