RU

КОМПЛЕКС

Робота з зовнішніми ринками займає багато сил і часу?

Ми можемо взяти на себе : транспорт, оформлення, розрахунки, договори і повний контроль складних процесів, щоб ви могли займатись бізнесом.


Тут "все включено" і делегуючи завдання нам, ви позбуваєтесь від потреби 24/7 контролювати безліч зайвих процесів. Фокусуйтесь на головному, поки ми виконуємо свою роботу.

Дізнатись більше
Отримати розрахунок

Як ми працюємо

1
Докладне вивчення питання. Детальна консультація.
2
Розрахунок витрат та термінів доставки. Узгодження з замовником.
3
Доставка вантажу, митні процедури. Постійний супровід клієнта.

Що варто знати?

Багато підприємців часто стикаються з труднощами при доставці вантажу. Зокрема, складно буває досягти хорошої швидкості, легкості оформлення та адекватної вартості.

Кожен, хто не перший рік приносить великі партії вантажів, знає: це краще довірити фахівцям, замовивши послугу "Під ключ". Тільки професіонали зможуть подбати про Ваши угоди, забезпечити контроль на всіх етапах доставки, оперативність і якість.

Доставка "під ключ" включає в себе:

транспортування;

митне оформлення;

отримання дозвільних документів (сертифікати якості, відповідності тощо);

завантаження / розвантаження;

зберігання при необхідності.

Основні переваги доставки вантажів "під ключ"

Безпека - транспортування Вашого товару буде виконана на вищому рівні, фахівці підберуть оптимальне транспортний засіб для перевезення, розроблять швидкий маршрут доставки з України в США або іншу країну без ризиків.

Швидкість - оперативне вирішення всіх виникаючих питань в ході транспортування, що дозволяє вантажу пересуватися без зайвих зупинок і прибути в зазначені терміни.

Зручність - починаючи з упаковки товару до моменту його видачі замовнику вантажем займаються професіонали, які займаються аутсорсингом ЗЕД.

Пунктуальність - все вантажоперевезення здійснюються за заздалегідь розробленою схемою, що дозволяє бути впевненим в термінах, виключити затримки.

Раціональність - якщо Ви приносите невелику партію товару, немає необхідності орендувати ціле транспортний засіб і платити великі гроші, фахівці з консалтингу ЗЕД організують доставку збірним вантажем *, що дозволить значно заощадити.

* Збірний вантаж - це малогабаритний вантаж від різних замовників, який перевозитися в одному напрямку одним транспортним засобом.

Що являє собою Доставка вантажів з Китаю "під ключ"

Отримання від замовника повного опису товару, який потрібно закупити. Пошук постачальників і ведення переговорів беремо на себе.

Обговорення придбання товару і вартості з замовником, оплата в Китаї зручним методом розрахунку.

Пошук шляху і транспорту для доставки вантажу на Ваш склад в Китаї або надання свого складу.

Допомога в отриманні дозвільних документів і сертифікації.

Доупакування вантажу належним для транспортування чином при необхідності.

Повний фотозвіт зі складу із вантажу і його упаковки.

Допомога з оформленням вантажу на митниці.

Доставка з Китаю в пункт призначення.

Процедура стандартна для всіх країн. Можуть змінюватися деякі нюанси, якщо того вимагають особливості країни.

Що таке аутсорсинг ЗЕД?

Суть аутсорсингу ЗЕД передбачає комплекс послуг з доставки чого-небудь. При цьому доставка може здійснюватися в будь-яке місце. Головні переваги подібного комплексу послуг:

оптимізація витрат часу, з якими стикається особа при здійсненні доставки вантажу;

повна гарантія безпеки процедури доставки, вантаж приїде в цілості й схоронності, виконавець забезпечує захист;

дотримання певних термінів доставки, ніяких затримок і ризиків, відсутність проблем при отриманні вантажу;

можливість заощадити кошти, які були б витрачені на співпрацю з різними структурами, задіяними в дошці.

Аутсорсинг ЗЕД абсолютно легальний. Тут передбачена чітка і зрозуміла тарифікація. Співпраця відбувається між двома сторонами - замовником і виконавцем. Перед початком співпраці укладається договір, в який обмовляється, що входить в комплекс послуг з аутсорсингу ЗЕД. Виконавець надає замовнику повну підтримку в здійсненні комунікації із зарубіжними партнерами (постачальниками товарів або їх покупцями). Компанія-виконавець може надавати такі послуги:

митне оформлення та очищення;

складська логістика;

транспортування і закупівля товарів.

Також виконавець може надавати брокерські та інші послуги. Все це обумовлюється перед укладенням договору. Терміни також обумовлюються, послуга надається під ключ.

Комплекс послуг виявляється як при імпорті, так і при експорті. При цьому ви можете скористатися як одним з цих напрямків, так і відразу двома. Це дуже зручно: не потрібно шукати різних партнерів, налагоджувати комунікацію. Все можна отримати від одного виконавця. Послуги з аутсорсингу ЗЕД надає компанія «NTY». Готові надати допомогу на всіх етапах співпраці. Візьмемо всі турботи, пов'язані з доставкою вантажів і комунікацією з партнерами, на себе.

Доставка по ключ від NTY

Послуги "під ключ" стрімко набирають популярність. Це дозволяє скоротити участь підприємця в процесі доставки і повністю довіритися професіоналам, які мінімізують ризики і витрати в угоді.

У компанії "NTY" великий досвід в організації доставки вантажів з США, Європи та Китаю під ключ. У нас багато хороших відгуків від задоволених клієнтів. Наші фахівці можуть запропонувати різні варіанти вирішення питання з транспортуванням вантажів. Вислухавши Ваші побажання, ми спільно складемо схему маршруту та визначимо послідовність робіт. Доставимо все швидко. Запропонуємо кращу ціну.

У нас є партнери в багатьох країнах. Це дозволяє значно швидше знайти потрібний товар і домовитися про підходящої вартості. У нас є склади в Європі, Сполучених Штатах, Китаї та інших країнах, куди Ви можете направити свій вантаж для його перевірки, подальшого перевезення або тимчасового зберігання. Ми допоможемо грамотно скласти ЗЕД контракт з вашим постачальником, оформити необхідні документи для відправки і коректного оформлення в Україні.

 Довіряючи нам Вашу угоду, Ви рятуєтеся від головного болю і необхідності вирішувати велику кількість зайвих питань. Якщо виникне необхідність, ми проінформуємо Вас про пересування вантажу, його оформленні та інших нюансах.