RU

КОМПЛЕКС

Робота з зовнішніми ринками займає багато сил і часу?

Ми можемо взяти на себе : транспорт, оформлення, розрахунки, договори і повний контроль складних процесів, щоб ви могли займатись бізнесом.


Тут "все включено" і делегуючи завдання нам, ви позбуваєтесь від потреби 24/7 контролювати безліч зайвих процесів. Фокусуйтесь на головному, поки ми виконуємо свою роботу.

Дізнатись більше
Отримати розрахунок

Як ми працюємо

1
Докладне вивчення питання. Детальна консультація.
2
Розрахунок витрат та термінів доставки. Узгодження з замовником.
3
Доставка вантажу, митні процедури. Постійний супровід клієнта.

Що варто знати?

Багато підприємців нерідко стикаються з труднощами доставки вантажу, зокрема поєднання швидкості, легкості оформлення та адекватної вартості.

Хто не перший рік доставляє великі партії вантажів знають, це краще довірити фахівцям, замовивши послугу "Під ключ". Тільки висококваліфіковані фахівці можуть забезпечити повний контроль і турботу про вашу угоду і транспортування вантажу!

Ця послуга включає в себе абсолютно всі дії які будуть потрібні для доставки вантажу:

1. Транспортування;

2. Митне оформлення;

3. Отримання дозвільних документів (сертифікати якості, відповідності тощо);

4. Завантаження / розвантаження;

5. Зберігання при необхідності.

Основні переваги доставки вантажів "під ключ":

Безпека – транспортування вашого товару буде виконане на вищому рівні, фахівці підберуть безпечний і оптимальний транспортний засіб для перевезення, розроблять швидкий маршрут без ризиків.

Час – гарантоване оперативне вирішення всіх виникаючих питань в ході транспортування, що дозволяє вантажу пересуватися без зупинки і прибути в зазначені терміни.

Зручність – починаючи з упаковки товару до моменту його видачі замовнику вантажем займаються професіонали.

Пунктуальність – всі вантажоперевезення під ключ, здійснюються за заздалегідь розробленою схемою, що дозволяє бути впевненим у своєчасності прибуття відкинувши всі ризики затримки.

Раціональність – якщо ви перевозите невелику партію товару, у вас немає необхідності орендувати цілий транспортний засіб і платити великі гроші, фахівці організовують доставку збірним вантажем, що значно дозволить заощадити.

*Збірний вантаж – це малогабаритний вантаж від різних замовників, який перевозиться в одному напрямку, одним транспортним засобом

Що являє собою Доставка вантажів з Китаю "під ключ"

1. Ви даєте повний опис вантажу, який хочете купити, пошук постачальників і ведення переговорів компанія виконуюча послуги бере на себе;

2. Після того, як товар знайшли, отримали бажану ціну, обговорили всі деталі з замовником, виконавець робить оплату в Китаї, готівковим / безготівковим розрахунком;

3. Пошук шляху і транспорту для доставки вантажу на Ваш склад в Китаї, або надання свого складу;

4. Допомога в отриманні дозвільних документів і сертифікації;

5. При необхідності вантаж доупакують належним для транспортування чином;

6. Повний фотозвіт зі складу самого вантажу і його упаковки;

7. Допомога в митних органах з оформленням вантажу;

8. Доставка вантажу в пункт призначення.

В основному, процес відбувається у всіх країнах однаково, можливі деякі відмінності виходячи з особливостей країни.

Комплекс послуги під ключ, набирає популярність серед усіх підприємців. Це дозволяє позбавити їх участі в процесі і повністю довіритися професіоналам, які мінімізують ризики і витрати в угоді.

Компанія "NTY" має великий досвід і масу позитивних відгуків у доставці вантажів з США, Європи та Китаю під ключ. Наші фахівці можуть запропонувати безліч варіантів здійснення угоди, вислухавши Ваші побажання, ми спільно складемо схему маршруту, послідовність роботи доставивши все в оптимальні терміни і за гідну ціну.

Компанія має партнерів у багатьох країнах, що дозволить значно швидше знайти потрібний товар і досягти бажаної ціни, також ми володіємо складами в Європі, Сполучених Штатах, Китаї та інших країнах, куди ви можете спрямувати свій вантаж для його перевірки, подальшого перевезення або тимчасового зберігання. Ми допоможемо грамотно скласти ЗЕД контракт з вашим постачальником, оформити необхідні документи для відправки і коректного оформлення в Україні.

Довіряючи нам Вашу угоду, ви рятуєтеся від головного болю і зайвих питань. При необхідності ви будете отримувати інформування про пересування Вашого вантажу і просування його оформлення.