RU

Хочете побудувати бізнес на продажі рослин за кордон? Ось що потрібно знати про їх доставку у інші країни.

У цій статті ми опишемо механізм доставки рослин виключно у масштабах комерційних партій, а отже від юридичної особи на адресу юридичної особи. Варіант відправки від фізичної особи на адресу фізичної особи можливий лише за умови відправки продукції у заводській упаковці для особистого користування.Такий формат передбачає відправку вмісту, як посилки.


Якщо ви вже вели, або ведете зовнішньоекономічну діяльність, тоді точно знаєте про перші стандартні етапи, такі як акредитація на митниці, відкриття валютного рахунку і т.п. Якщо ж ви не маєте жодного досвіду у питаннях ЗЕД, тоді краще звернутися за допомогою до професіонала https://nty.ua/poslugi/mitne-oformlennya, на нашому сайті ви можете замовити дзвінок і отримати безкоштовну консультацію від фахівця з багаторічним досвідом.

У чому все таки особливість міжнародної доставки рослин?

  • Відправник і отримувач товару мають обов’язково зареєструватися у Фітосанітарній службі. Після цього відправник у країні відправлення має оформити у Фітосанітарній службі фітосанітарний сертифікат. Це необхідно для підтвердження відсутності у рослинах та продуктах рослинного походження шкідливих організмів. Ця процедура виконується для кожної окремої поставки, шляхом забору зразків.
  • Після отримання такого сертифікату митний брокер оформлює експортну декларацію до якої прикладаються всі необхідні документи на вантаж, у тому числі і фітосанітарний сертифікат.
  • Після того,як вантаж прибув на зону митного контролю у країну отримувача, одразу відбираються зразки з поставки і разом з фітосанітарним сертифікатом відправника направляються у фітосанітарну службу у країні прибуття, для отримання сертифікату, який прикладається до імпортної декларації.


Така процедура сповільнює швидкість митного оформлення приблизно на 1 день, через необхідність аналізу зразків і порівняння результату з результатами експертизи з країни відправлення.

Окрім цього, доставка рослин часто потребує спеціального температурного режиму, або специфічного пакування. Всі ці деталі необхідно попередньо озвучити логісту для вибору оптимального способу їх доставки.

Також важливим аспектом, при будь-якій міжнародній відправці, є перевірка всіх можливих обмежень і заборон на ввезення і вивезення рослин з країн. Деякі рослини взагалі заборонені на експорт з деяких країн світу, деякі мають обмеження у кількості чи т.п.


Експорт чи імпорт рослин чи товарів рослинного походження - завдання з зірочкою, яке потребує оперативної роботи митного брокера, аби вантаж мав одразу всі необхідні дозволи та документи і не затримувався на митниці. Ми маємо успішні приклади регулярних поставок такого вантажу з допомогою компанії NTY, а тому маємо не лише теоретичний, але й практичний досвід у цьому питанні. На будь-якому етапі ви можете звернутися до нас, щоб отримати компетентну допомогу. https://nty.ua/poslugi/dostavka