RU

Доставка вантажів з України в Китай


На сьогоднішній день Китай є одним з найперспективніших регіонів для розвитку бізнесу. Ця територія є величезний ринок збуту і необмежений простір для партнерства і розвитку. Тому не дивно, що багато українських підприємців цікавляться питанням транспортування вантажів в цю країну. Незважаючи на те, що Китай знаходиться дуже далеко, в сучасному світі налагодити якісну комунікацію абсолютно реально. Компанія NTY надає повний комплекс послуг з організації доставки з України до Китаю.

Що потрібно знати про доставку товарів до Китаю?

Китай - великий майданчик для ввезення і реалізації українських товарів. Крім того, посилки в Китай з України часто відправляються і з іншими цілями, а не тільки для продажу. Незалежно від того, про який саме формат пересилання йдеться, важливо уважно ознайомитися з умовами, встановленими цією країною. Зокрема, діють наступні норми:

  • для посилок загальною вартістю до $ 75 оплата митних та інших зборів не потрібно;

  • для відправлень вартістю від від $ 75 до $ 500 обов'язковою є сплата податку з продажів, а мито платити не потрібно;

  • для всіх товарів, вартість яких перевищує $ 500, обов'язковою є також сплата мита.

В цілому ж, доставка в Китай з України зазвичай проходить легко і без проблем. Однак, важливо приділити належну увагу митного оформлення та організації транспортування вантажів. Товари повинні приїхати в цілості й схоронності, що не зіпсуватися.

Терміни і методи доставки

Існує два основні варіанти транспортування вантажів в Китай - по небу або по морю. У кожного з них є свої переваги і недоліки

  • авіаперевезення дозволяє скоротити терміни доставки (в середньому - від одного до семи днів), також вона підходить для швидкопсувних і особливо цінних товарів;
  • транспортування водним транспортом зазвичай коштує на порядок менше, ніж авіаперевезення, і дозволяє перевезти практично необмежену кількість вантажів в будь-якому обсязі, проте, займає більше часу (в середньому - від двох тижнів до двох місяців).

Щоб точно дізнатися, скільки часу займе доставка, звертайтеся за консультацією до фахівців нашої компанії.

Переваги співпраці з нами

Організація відправлення посилки з України в Китай завжди вимагає досить багато уваги. В цьому питанні варто враховувати різноманітні нюанси, серед яких:

  • особливості транспортування конкретного типу товарів;

  • розрахунок мита;

  • оформлення всієї супутньої документації, включаючи декларації;

  • діючі ліміти і обмеження;

  • специфіка різних типів відправлень.

Організувати процес доставки самостійно може бути складно. До того ж, регулярно з'являються різні нововведення, інформація про яких не відразу з'являється у вільному доступі. Тому багато підприємців просто не хочуть брати на себе вирішення цих питань, адже оформлення документації та організація логістики можуть відвернути від інших справ.

Набагато краще звернутися до фахівців, які знають, як відправити посилку з України в Китай швидко і без проблем. Компанія NTY надає повний комплекс послуг «під ключ». Ми розберемося в специфіці доставляється вантажу і підберемо оптимальний варіант транспортування, організуємо все процеси, зберемо документи і заповнимо декларації. Працюємо офіційно і гарантуємо якість послуг.