RU

Кваліфікована підтримка українського експортуВам і Вашому бізнесу стає тісно в рамках рідної країни? Напевно у Вас вже налагоджено виробництво, Ви знаєте внутрішній ринок, його переваги і потреби. Ви пройшли всі етапи становлення, набили шишки, отримали досвід і тепер готові до подальшого підкорення вершин. З чого почати?

Згадаймо один з успішних українських проектів, який виріс з ентузіастів в серйозну компанію зі світовим ім'ям, що входить до трійки кращих виробників.

Компанія БРІГ. Зараз це велика компанія, родом з Харкова. Починали вони в далеких і непростих 90 роках минулого століття. Стартували з виробництва гумових човнів з твердим дном. Перші прототипи човнів збиралися з вітчизняних комплектуючих і матеріалів і не мали гідної якості. Помінявши підхід до комплектації та складових перший сучасний човен українського виробництва світ побачив в 1994 році на виставці в Німеччині.

Минуло довгих 25 років і на поточний момент компанія виробляє і реалізує свою продукцію по всьому світу і має свою філію в США. Каталог компанії містить не тільки моторні човни. Виробляється і воднолижне спорядження для активного відпочинку, взуття та захисні гідрокостюми, каяки, катери і яхти. На виробництві працює понад 200 чоловік, а експорт тільки в серпні 2019 серпня був здійснений до 17 країн - Австралія, Канада, Нова Зеландія, США, Монако і т.д. Приблизний обсяг експорту в грошовому вимірі становив близько 3 000 000 $.

До чого ми все це розповідаємо? Не варто боятися нових викликів. Непрості часи мають властивість закінчуватися і той, хто зможе підняти голову і не опустити руки на цьому шляху - будуть попереду. Необхідно мати розвиток інакше немає майбутнього.

І наша команда готова допомогти Вам у цьому.

Ми допоможемо Вам оцінити основні ризики при постачанні свого товару на експорт в інші країни. Виробимо для Вас правильний логістичний підхід. Перевіримо документи і зробимо корективи при необхідності. Якщо Ваш потенційний замовник для початку хоче ознайомиться зі зразками продукції - ми організуємо і цю доставку в найкоротші терміни. Будьте впевнені, що всі процеси не спричинять у Вас ніяких труднощів - ми все візьмемо на себе!

Все офіційно, ніяких прихованих платежів за наші послуги та повний супровід Вашого бізнесу щодня.

Ми завжди ПОРУЧ З ТОБОЮ!