RU

Як обрати митного брокера, щоб не «прогоріти»?


За запитом в Google ви отримаєте величезну кількість пропозицій спеціалістів на різний смак, але як обрати серед них?

  •  Перше, що приходить на думку - ЦІНА, адже більшість підприємців будуть раді можливості зекономити. Але часто надто низька ціна грає злий жарт - адже це привід замислитись про законність та якість діяльності брокера. Хороший сервіс і швидкість виконання роботи - мають свою ціну. Тому, якщо вартість послуг брокера - нижче ринкової, краще не ризикувати своїм вантажем і довірити його комусь більш перевіреному.


Як зрозуміти, що саме цей митний декларант «перевірений»?  •  Найкращий спосіб - зателефонувати напряму митному брокеру, за телефоном, який вказаний на сайті. Проконсультуватись за вашим запитом і проаналізувати все сказане ним. Хороший спеціаліст завжди попередить вас про всі ризики, та можливі ньюанси. Казки, обіцянки легкого оформлення та можливості " порішати" всі питання на митниці - тривожний дзвіночок, після якого краще не працювати з брокером, щоб не втрапити в халепу, коли ваш вантаж зупинять на митниці через неправильно заповнені документи. Успішно здійснити перевезення допоможе лише якісно оформлена документація, та постійне включення брокера у процес, щоб за необхідності, оперативно вносити зміни, або доповнення. 
  • Вивчіть відгуки кандидатів у соціальних мережах, або на картах. Репутація - це те, що дає вам додаткову гарантію, що робота буде виконана якісно. Мало компаній захочуть ризикувати своїм іміджем, який вони довго і важко напрацьовували.
  • Перевірте, чи має компанія досвід у перевезенні габаритних вантажів. У таких місцях не тримають дилетантів. І взагалі, чим більший досвід компанії, тим менше шансів обрати некомпетентного спеціаліста. Звичайно, вартість послуг може збільшуватись, зі стажем брокера, але це цілком виправдано, адже це означає, що він має багаж знаннь, який допоможе максимально уникнути помилок у роботі.
  • Оцініть, чи йде компанія в ногу з часом. Тут як і в будь-якій сфері важливо слідкувати за всіма тенденціями і оновленнями. Починаючи від способів коммунікації, закінчуючи тонкощами оформлення специфічних сучасних вантажів. Цей критерій допоможе знайти фахівця, з яким всі процеси будуть виконані чітко і оперативно. Соціальні мережі, сайт, мессенджери - зараз це невід’ємна частина роботи, що так само може вказувати на надійність компанії. Крім того, у гарній компанії можна знайти багато корисної інформації в блозі сайту, або на сторінках в соц.мережах, адже так вона може показати приклади своєї роботи, наявність знань в сфері перевезень та логістики. Все це доводить орієнтованість компанії на клієнта і формування для нього позитивного досвіду роботи. Адже для справжнього професіонала важливо, щоб клієнт не одноразово здійснив операцію з ним, а робив це на постійній основі.
  • Можливість комплексного обслуговування - ознака досвідченого і компетентного спеціаліста. Такий допоможе вам і з документацією і з доставкою, зможе оцінити ваш запит і обрати спосіб перевезення, який буде для вас максимально вигідним з економічної точки зору.