RU

Японія - спробуй разом з нами!

Сьогодні трохи розповімо про Японію. Країна дуже далека для нас, тому і маловідома для пересічного українця. Що ми знаємо про неї? Напевно все скажуть - самураї, Хіросіма і Нагасакі, Фудзіяма. А також згадають автомобілі Toyota, Honda, Mitsubishi і т.д. ).  А що ви знаєте про відносини України і Японії? Крім того, що туди недавно літав наш Президент і конфуз з сукнею першої леді жовтого кольору? )))

У 1991 році Японія визнала незалежність України і встановила міждержавні відносини.
Наші відносини були офіційно розпочаті в 1992 році. Сьогодні Японія перебуває серед пріоритетних зовнішніх ринків для розширення збуту української аграрної та харчової продукції. Ми експортуємо в Японію товарів аграрної та харчової промисловості більше ніж на $ 100 млн. за рік.


Ключові товари експорту в Японію:

  • тютюн і вироби з нього;
  • зернові злаки;
  • молоко згущене;
  • залишки і відходи харчової промисловості;
  • продукти переробки овочів і плодів і інші товари.

 

Україна постійно збільшує агроекспорт в Японію. Найбільший потенціал українського експорту в Японію мають перероблені і готові нішеві продукти.

Також, пропонуємо ознайомитись з топовими товарами експорту та імпорту за останні роки:

 

ТОП 3 українського експорту у Японію

1. Тютюн, промисловий замінник тютюну

2. Зернові

3. Алюміній і вироби з нього

 

А тепер знайомимо Вас із ТОП 3 японського імпорту в Україну

1. Засоби наземного транспорту (окрім ж\д)

2. Реактори ядерні, котли, машини

3. Прибори та апарати оптичні, фотографічні

 

На жаль до нас не так часто звертаються за консультацією із взаємин з Японією. Все таки ця країна для нас менш близька ніж Китай))))

На початку літа ми консультували по доставці з Японії і митного очищення високоякісних рибальських снастей. І відправили до Японії кілька посилок із зразками вітчизняних виробників круп.

Тому пропонуємо акцію - на честь дня Японської культури - 50% знижки на послуги митного брокера до кінця листопада 2019 року по вантажах які імпортуються до або експортуються з Японії)


 

І на завершення, пропонуємо відкинути ці сухі факти, та подивитись, як Японія святкуватиме 3 листопада, адже в цей день в Японії відзначається День культури, який співпадає із Днем народження 122-го імператорі Мейдзи. Свято культури державний вихідний день, який започаткували 1927 року.     Бунка-но хі - це щорічний фестиваль, який демонструє різноманітні форми старих японських традицій. Фестиваль культури проходить тиждень. Відвідувати Японію у цей період дуже цікаво. На знак поваги до своєї країни багато японців надягають національний одяг. На багатьох відкритих майданчиках проходять музикальні вистави, які розповідають про культуру та історію Японії. Напевно, це одне з найбільш вражаючих свят у світі, адже нащадки самураїв гуляють дуже феєрично. І що найважливіше, такі заходи проходять по всьому світу. Напевно, і японці в Україні також, бенкетують у цей день. Тому, якщо у вас є знайомі представники цієї народності – сміливо напрошуйтесь в гості.