RU

Доставка збірних вантажів із США в Україну

Чи знаєте ви, що в США налічується близько двох сотень портів, які щорічно перевалюють більше, ніж 2 млрд. т. різних вантажів? Поруч із цими цифрами українське портове господарство зовні виглядає, звичайно, набагато скромніше. Так, за даними Адміністрації морпортів України наші «морські ворота» (всього їх 13) за підсумками минулого року обробили 160 млн т. вантажів. Сюрприз, але в перерахунку на один порт українські стивідори перевалюють більше американських! А ми в компанії пишаємося тим, що стабільно забезпечуємо роботою як тих, так і інших. Адже доставка збірних вантажів з США в Україну - один з основних видів діяльності NTY.

Що веземо?


Спочатку трохи про те, які види товарів ми доставляємо з Америки найчастіше. Вищезгаданий збірний вантаж - це досить популярний спосіб перевезення вантажів різних замовників в одному контейнері. І якщо порівняти вартість доставки збірних вантажів з США морем з іншими видами транспортування вантажів з цієї країни, то збірне перевезення виявиться найбільш бюджетним. За нашими спостереженнями, найчастіше з США морем везуть різні запчастини. Тому що це, як правило, дуже недорога і дрібна продукція, та й час терпить. Взагалі, для юросіб збірний вантаж - ідеальний спосіб перевезення невеликих партій товарів.

Окремо згадаємо ще один дуже перспективний напрямок розширення матеріальної бази аграріїв і компаній промислового сектора. Мова про викуп старої техніки на американських аукціонах. Там можна не тільки підібрати відмінний недорогий автомобіль, але й знайти сільгосптехніку, будівельне і промислове обладнання за дуже хорошою ціною. Ми, в свою чергу, із задоволенням привеземо такий вантаж прямо на ваше підприємство.

Як веземо?


Почнемо з доставки вантажу замовника в американський порт – на судно, що відпливає в Україні. Найчастіше клієнту необхідні не «якісь» морські ворота США, а цілком конкретний морський порт. Отже, нам потрібно вивчити список морських ліній, що працює в цьому порту, і визначити, які з них присутні і в Одеському морпорту (або в МП «Південний»). Дуже бажано, щоб це було «два морських агенти - американський і український - в одному». Іноді знайти таку можливість надзвичайно складно і доводиться вдаватися до пошуків транзиту через інші країни.

Але повернемося до вантажу нашого клієнта, який вже прямує в заздалегідь обраний ним порт США. Зараз будь-яка морська лінія має свою експедицію, і вантаж забирають безпосередньо у відправника. До речі, підкреслимо, що в українських замовників NYT немає «улюбленців» серед американських морпортів. Тому нам вже довелося відпрацювати практично з усіма з них.

Безпосередньо маршрут судна пролягає рідко: по дорозі воно заходить в інші місця призначення. Але, як правило, час у морі становить 35-49 днів, як і вказують морські лінії.

Що стосується екстремальних ситуацій під час рейсу, наприклад, сильних штормів. На щастя, за всі роки роботи жодне судно, на якому наші вантажі йшли в Україну, в подібні халепи не потрапляло. Загалом, морські перевезення завжди проходять дуже комфортно, злагоджено і спокійно.

Отже, міжнародне перевезення збірних вантажів добігає кінця. Відправлення нашого клієнта прибуло з США в «Одесу» або «Південний». З порту прибуття ми доставляємо вантаж на митницю, розмитнюємо його («очищаємо») і передаємо клієнту.